Vietējās ziņas

 • 6 lietas, kurām netērēt savus iekrājumus

  Vai Tev ir kādreiz gadījies pieņemt lēmumu, kas negatīvi ietekmē Tavu finansiālo situāciju? Ja tā, nesatraucies, jo teju ikvienam ir šāda pieredze. Dzīves laikā mēs ļoti bieži pieņemam ar naudu saistītus lēmumus, piemēram, sākot ar to, kādu profesiju apgūt, lai labāk nopelnītu, beidzot ar izdevīgāka mājokļa atrašanu, kas būtu atbilstošs Tavam budžetam. Un, protams, nedrīkst arī aizmirst iekrājumu veidošanu. Lai arī daudz tiek runāts par to, kādiem mērķiem iekrājumus izmantot, mēs šajā rakstā apkopojām to, kam nebūtu ieteicams tērēt ietaupījumus.

 • Divu auto sadursmē Varakļānu novadā cietuši seši cilvēki

  Rīga, 20.marts, LETA. Otrdien divu transportlīdzekļu sadursmē Varakļānu novadā cietuši seši cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes pārstāve Zane Vaskāne.

 • Vissezonas riepas – cik par, tik pret

  Šķiet, visus cilvēkus, kuriem vispār ir kaut minimālākā sajēga par riepām, var iedalīt divās grupās – vieni ar putām uz lūpām kliegs, ka vissezonas riepas nekur neder un citēs latviešu sakāmvārdu: "Kas der visam, tas neder nekam!", bet otri tikpat pārliecināti teiks, ka tā ir atpalikusi domāšana un patiesībā vissezonas riepas ir progresa pazīme, jo 21. gadsimts to vien dara kā cenšas visu  padarīt multifunkcionālu, tādējādi vienkāršojot dzīvi un taupot laiku. Pretī sakāmvārdam šī puse liek jautājumu: "Kāpēc man atsevišķi nepieciešams telefons, dators, kalkulators un piezīmju grāmatiņa, ja var to apvienot vienā gadžetā? Tāpat arī kāpēc man vajag divus riepu komplektus, ja tos var apvienot vienā?" 

 • Septiņās kratīšanās Ērgļos atrod vairāk nekā 111 000 nelegālo cigarešu

  Rīga, 13.marts, LETA. Marta sākumā, veicot septiņas kratīšanas Ērgļu novada Ērgļos, policija uzgājusi 111 548 cigaretes bez Latvijas akcīzes markām, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes pārstāve Zane Vaskāne.

 • Vīrietim piemēro nosacītu cietumsodu par marihuānas audzēšanu pie kapiem

  Rīga, 11.marts, LETA. Vidzemes rajona tiesa par marihuānas audzēšanu un tās glabāšanu kādam vīrietim piemērojusi nosacītu cietumsodu - daļu marihuānas viņš audzējis meža masīvā pie Mētrienas kapiem, liecina publiski pieejamais tiesas spriedums.

 • Tiesa turpina pratināt lieciniekus saistībā ar traģisko negadījumu Varakļānu aprūpes centrā

  Rīga, 6.marts, LETA. Šonedēļ Vidzemes rajona tiesa Gulbenē turpināja pratināt lieciniekus saistībā ar traģisko negadījumu Varakļānu aprūpes centrā, aģentūru LETA informēja Vidzemes rajona tiesas priekšsēdētāja palīdze Sintija Ādamsone.

 • Būs izmaiņas autobusu maršrutos Madona-Mētriena-Raksala un Madona-Mētriena

  Rīga, 6.marts, LETA. No šī gada 12.marta gaidāmas izmaiņas autobusu maršrutos Madona-Mētriena-Raksala un Madona-Mētriena, lai pielāgotu sabiedriskā transporta pakalpojumus feldšerpunkta pacientu pieņemšanas darbalaikam trešdienās, aģentūru LETA informēja Autotransporta direkcijas sabiedrisko attiecību speciāliste Lilita Pelčere.

 • Kā izvēlēties datoru darbam un mājām?

  Mūsdienās plaši izmantoti ir portatīvie datori – tie piemēroti gan darbam un mācībām, gan izklaidei. Turklāt tos var paņemt līdzi visur, kur vien nepieciešams. Īpaši to novērtē tie, kuri portatīvo datoru izmanto darbam vai mācībām – visa svarīgā informācija vienmēr ir pie rokas. 

 • Lubānas novadā par 204 311 eiro veiks divu koplietošanas meliorācijas sistēmu atjaunošanu

  Rīga, 1.marts, LETA. Šomēnes Lubānas novada pašvaldība sāks īstenot divu koplietošanas meliorācijas sistēmu atjaunošanu, kas kopā izmaksās 204 311 eiro, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.

 • Lubānas pašvaldība šā gada budžeta deficītu finansēs ar uzkrājumu no iepriekšējā gada

  Rīga, 19.febr., LETA. Lubānas novada pašvaldības šā gada budžeta ieņēmumi plānoti mazāki nekā izdevumi, tādēļ budžeta deficīts tiks finansēts ar līdzekļu uzkrājumu no iepriekšējā gada, liecina domes apstiprinātie saistošie noteikumi par 2019.gada budžetu.