Vietējās ziņas

 • Patēriņa kredīts auto iegādei

  Ja plānots nozīmīgs pirkums, ātrākais risinājums ir patēriņa kredīti. Pateicoties lielajām aizdevuma summām, tie noder pat situācijās, kad nepieciešams iegādāties automašīnu.

 • Laiks domāt, kā pavadīt tumšos rudens vakarus – piedāvājam dažas idejas

  Par rudens neizbēgamo tuvošanos jau sāk liecināt drēgnie rīti un vakari, kad tumsa jau parādās negaidīti ātri. Tūlīt uz ielām redzēsim skolēnus, kas uzsāks jauno mācību gadu. Jā, rudens ir klāt. Tas nozīme, ka arī laiks padomāt, kā sevi nodarbināt tumšajos rudens vakaros.

 • Sludinājumu un reklāmas iespējas Madonā – tūristu galvaspilsētā

  Publicitātes foto

  Vasarā vai ziemā, lietū vai sniegā mūsos vienmēr mīt vēlme iepazīt ko jaunu, atklāt jaunas vietas, piedzīvot ko vēl nepiedzīvotu, pabūt kādā klusā nostūrī vai atrast ko tādu, ko saukt par savu mazo paradīzi. Madonā tas viss ir atrodams.

 • Seko līdzi hokeja čempionātam un lieliski pavadi laiku

  Publicitātes foto

  Sporta bārs ir vieta, kur katrs var atrast sev piemērotāko sporta veidu un izbaudīt lieliskas atpūtas iespējas. It īpaši šobrīd, kad visa pasaule ir kā traka uz notikumiem pasaules čempionātā hokejā, nav iedomājama piemērotāka vieta, kur vērot elpu aizraujošās spēles un cīņu par zelta medaļām. 

 • Kā izvēlēties piemērotākās vasaras riepas?

  Publicitātes foto

  Kad sniegs ir nokusis un jūtama siltās sezonas tuvošanās, auto īpašnieki sāk domāt par sava spēkrata aprīkošanu ar vasaras riepām. Lai arī likums ļauj ar vasaras riepām braukt no 1. marta, tomēr speciālisti iesaka nesteigties – visdrošāk vasaras riepas likt tad, kad vidējā diennakts gaisa temperatūra sasniedz + 7 grādus. 

 • 10 radošas kāzu svinību vietas

  Foto: Ligavam.lv/Gatis Ločmelis

  Vai esat izsapņojuši savu kazu dienu? Jūsu mīļotie cilvēki apkārt un svētku noskaņa ir neatņemama sastāvdaļa, taču būtiska nozīme ir tieši kāzu vietai. Kāzu dienā svinības pārvēršas par pāra paradīzi, kur pārējās pasaules neskarti varat svinēt jums tik nozīmīgo notikumu jūsu dzīvēs. Atbilstoši izvēlēta kāzu vieta radīs: kopējo svinību noskaņu, patīkamas atmiņas un skaistas fotogrāfijas, pacilājumu visas dienas garumā.

 • TOP 7 lietas lieliskam rudenim – iesaka Xnet.lv!

  Foto: Pexels.com / Freestocks.org

  Ja par rudens klātbūtni liecinātu tikai krāšņās, krāsainās koku lapas un neliela temperatūras pazemināšanās, rudens cienītāju mūsu vidū būtu krietni vairāk, vai ne? Tomēr rudeni ir iespējams izbaudīt arī par spīti lietum, asam vējam un dubļiem. Kā? Pienācīgi sagatavojoties un ekipējoties ar drēbēm un lietām, kas aizsargā no nedraudzīgiem laikapstākļiem. Lasi Xnet.lv sagatavoto must have rudens lietu TOP 7!

 • "Preces darbam" palīdzēs Jums atrast sevī saimniecības darbu lietpratēju

  Foto: Stocksnap.io

  Gluži kā teicienā "Pasaki, kas ir tavi draugi, un es pateikšu, kas esi tu", arī par meistaru ļoti daudz var pateikt pēc tā, kādus instrumentus viņš izmanto. Interneta veikala http://precesdarbam.lv/ piedāvājums ļaus Jums mājas, dārza, remonta un citus darbus veikt kvalitatīvi, iekārtot savu māju vai saimniecību īpaši prasmīgi, kā arī ar lepnumu sevi dēvēt par saimniecisku lietpratēju.

 • Uzticiet paklāju nomas servisu pieredzējušai "Berendsen" komandai

  Foto: Bigstockphoto.com

  Viens no nozīmīgākajiem aspektiem uzņēmuma tēla veidošanā ir izskats. Šoreiz nerunājam par vizuālajiem materiāliem, sociālo tīklu ierakstiem vai automašīnas noformējumu, runājam par visai pašsaprotamu tematu – telpu tīrību. Tāpat kā cilvēka izskats, arī telpu tīrība rada iespaidu, kuru grūti dzēst. "Berendsen" parūpēsies, lai ierašanās Jūsu uzņēmuma telpās vienmēr būtu patīkama.

 • Plašs interneta veikals Tavām vajadzībām

  Publicitātes foto

  Vai iepirkšanās internetā var aizvietot gājienu uz vietējo tirdzniecības centru? Jā, ja interneta veikals piedāvā tādas pašas preces un vēl vairāk. Labākie interneta veikali nemitīgi paplašina preču klāstu, tādējādi veidojot pilnvērtīgu tradicionālās tirdzniecības alternatīvu. Piemēram, veikalā 1a.lv vari pasūtīt visu nepieciešamo ikdienai un svētkiem, ieskaitot kvalitatīvu elektroniku un auto preces. Ietaupi uz piegādes izmaksām, iegādājoties visu vienuviet!