Vietējās ziņas

 • Lieliska dāvana – batuts

  Jau izsenis sabiedrība svētkus svinēja un vēl aizvien atzīmē tā, kā vien prot. Vēl aizvien dzimšanas dienām un vārda dienu svinībām jau laikus gatavojas, un vēl tagad organizē ballītes ik gadu, un ciemiņus aicina un gaida katrā mājā un ģimenē. Un uz katrām svinībām viesi ir tie, kuri rūpējas par dāvanām. Tomēr jāatzīst, ka ikviens ir saskāries ar situāciju, ka tad, kad jādodas pie kāda uz svinībām, domu par to, ko lai uzdāvina, nav. 

 • Kā ietaupīt naudu, radot savu kosmētiku?

  Ikviena sieviete, kura regulāri lieto kosmētikas produktus, zina, cik gan dārgi tie izmaksā. Brīdī, kad sāk trūkt naudas ikdienas preču, pārtikas iegādei, rēķinu vai, piemēram, kredītlīnijas apmaksai, vai kad jāveic kāds lielāks un nozīmīgāks pirkums, piemēram, jaunas sadzīves tehnikas iegāde, var rasties vēlme sevi strikti ierobežot, taču, lai arī tas palīdzēs sasniegt mērķi un ietaupīt naudu, tas ilgtermiņā var nestrādāt.

 • 6 lietas, kurām netērēt savus iekrājumus

  Vai Tev ir kādreiz gadījies pieņemt lēmumu, kas negatīvi ietekmē Tavu finansiālo situāciju? Ja tā, nesatraucies, jo teju ikvienam ir šāda pieredze. Dzīves laikā mēs ļoti bieži pieņemam ar naudu saistītus lēmumus, piemēram, sākot ar to, kādu profesiju apgūt, lai labāk nopelnītu, beidzot ar izdevīgāka mājokļa atrašanu, kas būtu atbilstošs Tavam budžetam. Un, protams, nedrīkst arī aizmirst iekrājumu veidošanu. Lai arī daudz tiek runāts par to, kādiem mērķiem iekrājumus izmantot, mēs šajā rakstā apkopojām to, kam nebūtu ieteicams tērēt ietaupījumus.

 • Vissezonas riepas – cik par, tik pret

  Šķiet, visus cilvēkus, kuriem vispār ir kaut minimālākā sajēga par riepām, var iedalīt divās grupās – vieni ar putām uz lūpām kliegs, ka vissezonas riepas nekur neder un citēs latviešu sakāmvārdu: "Kas der visam, tas neder nekam!", bet otri tikpat pārliecināti teiks, ka tā ir atpalikusi domāšana un patiesībā vissezonas riepas ir progresa pazīme, jo 21. gadsimts to vien dara kā cenšas visu  padarīt multifunkcionālu, tādējādi vienkāršojot dzīvi un taupot laiku. Pretī sakāmvārdam šī puse liek jautājumu: "Kāpēc man atsevišķi nepieciešams telefons, dators, kalkulators un piezīmju grāmatiņa, ja var to apvienot vienā gadžetā? Tāpat arī kāpēc man vajag divus riepu komplektus, ja tos var apvienot vienā?" 

 • Kā izvēlēties datoru darbam un mājām?

  Mūsdienās plaši izmantoti ir portatīvie datori – tie piemēroti gan darbam un mācībām, gan izklaidei. Turklāt tos var paņemt līdzi visur, kur vien nepieciešams. Īpaši to novērtē tie, kuri portatīvo datoru izmanto darbam vai mācībām – visa svarīgā informācija vienmēr ir pie rokas. 

 • Kāzas svin arī ziemā. Ko dāvināt jaunajam pārim?

  Lai gan aktīvākā kāzu sezona ir vasarā un rudenī, arī citos gadalaikos ir daudz pāru, kuri nolēmuši oficiāli vienoties ar laulības saitēm. Kāzas ziemā nav nekas neparasts, tam pat ir savi plusi, jo ir vieglāk noīrēt telpas, sarunāt muzikantus, ēdinātājus, pat ietaupīt, jo karstākajā kāzu sezonā arī cenas mēdz pieaugt. 

 • Gribu nēsāt kontaktlēcas – ar ko sākt, kas jāņem vērā, kur pirkt?

  Kontaktlēcas ir pievilcīgs risinājums tiem, kuriem nepieciešama redzes korekcija, jo tās sniedz daudz priekšrocību gan ar savu ērto lietošanu, gan kustību brīvību, gan iespēju atvadīties no brillēm tiem, kuri tās neuzskata par savu stila elementu.

 • Mājokļa kredīts jaunas dzīvesvietas iegādei – kas par to jāzina?

  Tuvojoties ziemai, esi nolēmis veikt būtiskas izmaiņas savā dzīvē – mainīt dzīvesvietu? Un šis plāns Tavu prātu nomoka jau ilgāku laiku, bet nekad neesi spēris to pēdējo soli uz šī sapņa īstenošanu? Mājokļa kredīts var Tev palīdzēt realizēt iecerēto! Vai Tu zini, kas ir mājokļa kredīts, kādos brīžos izvēlēties šādu pakalpojumu, bet kad labāk atturēties, un kā salīdzināšanas portāls Comparo.me var palīdzēt ātri un vienkārši atrast īsto aizdevēju, kas piedāvā izdevīgākos mājokļa kredīta atmaksas nosacījumus? Lasi un uzzini raksta turpinājumā, iegūstot pārliecību un ļaujot pieņemt pareizo izvēli!

 • Patēriņa kredīts auto iegādei

  Ja plānots nozīmīgs pirkums, ātrākais risinājums ir patēriņa kredīti. Pateicoties lielajām aizdevuma summām, tie noder pat situācijās, kad nepieciešams iegādāties automašīnu.

 • Laiks domāt, kā pavadīt tumšos rudens vakarus – piedāvājam dažas idejas

  Par rudens neizbēgamo tuvošanos jau sāk liecināt drēgnie rīti un vakari, kad tumsa jau parādās negaidīti ātri. Tūlīt uz ielām redzēsim skolēnus, kas uzsāks jauno mācību gadu. Jā, rudens ir klāt. Tas nozīme, ka arī laiks padomāt, kā sevi nodarbināt tumšajos rudens vakaros.