Vietējās ziņas

 • TOP 7 lietas lieliskam rudenim – iesaka Xnet.lv!

  Foto: Pexels.com / Freestocks.org

  Ja par rudens klātbūtni liecinātu tikai krāšņās, krāsainās koku lapas un neliela temperatūras pazemināšanās, rudens cienītāju mūsu vidū būtu krietni vairāk, vai ne? Tomēr rudeni ir iespējams izbaudīt arī par spīti lietum, asam vējam un dubļiem. Kā? Pienācīgi sagatavojoties un ekipējoties ar drēbēm un lietām, kas aizsargā no nedraudzīgiem laikapstākļiem. Lasi Xnet.lv sagatavoto must have rudens lietu TOP 7!

 • "Preces darbam" palīdzēs Jums atrast sevī saimniecības darbu lietpratēju

  Foto: Stocksnap.io

  Gluži kā teicienā "Pasaki, kas ir tavi draugi, un es pateikšu, kas esi tu", arī par meistaru ļoti daudz var pateikt pēc tā, kādus instrumentus viņš izmanto. Interneta veikala http://precesdarbam.lv/ piedāvājums ļaus Jums mājas, dārza, remonta un citus darbus veikt kvalitatīvi, iekārtot savu māju vai saimniecību īpaši prasmīgi, kā arī ar lepnumu sevi dēvēt par saimniecisku lietpratēju.

 • Uzticiet paklāju nomas servisu pieredzējušai "Berendsen" komandai

  Foto: Bigstockphoto.com

  Viens no nozīmīgākajiem aspektiem uzņēmuma tēla veidošanā ir izskats. Šoreiz nerunājam par vizuālajiem materiāliem, sociālo tīklu ierakstiem vai automašīnas noformējumu, runājam par visai pašsaprotamu tematu – telpu tīrību. Tāpat kā cilvēka izskats, arī telpu tīrība rada iespaidu, kuru grūti dzēst. "Berendsen" parūpēsies, lai ierašanās Jūsu uzņēmuma telpās vienmēr būtu patīkama.

 • Plašs interneta veikals Tavām vajadzībām

  Publicitātes foto

  Vai iepirkšanās internetā var aizvietot gājienu uz vietējo tirdzniecības centru? Jā, ja interneta veikals piedāvā tādas pašas preces un vēl vairāk. Labākie interneta veikali nemitīgi paplašina preču klāstu, tādējādi veidojot pilnvērtīgu tradicionālās tirdzniecības alternatīvu. Piemēram, veikalā 1a.lv vari pasūtīt visu nepieciešamo ikdienai un svētkiem, ieskaitot kvalitatīvu elektroniku un auto preces. Ietaupi uz piegādes izmaksām, iegādājoties visu vienuviet!

 • Vajadzīgs SMS kredīts? Ienāc un izvēlies ātro kredītu Viasms.lv 

  Publicitātes foto

  SMS kredīts ir viens no populārākajiem ātro kredītu veidiem, un Latvijā to izmanto daudz cilvēku ik dienu. Lai arī parastais ātrais kredīts ir pieejams ērti, aizpildot pieteikumu internetā, tam būs nepieciešams dators vai telefons ar interneta pieslēgumu. SMS kredītu savā kontā var saņemt, vienkārši nosūtot īsziņu. 

 • Datortehnika internetā par izdevīgām cenām

  Publicitātes foto

  Grūti iedomāties mūsdienīgu biroju bez datortehnikas, un arī mājās gandrīz ikviens cilvēks izmanto portatīvo vai personālo datoru. Liels pieprasījums pēc datorprecēm veicina jaunas iepirkšanās iespējas, un arvien vairāk cilvēku izvēlas visu nepieciešamo pasūtīt tiešsaistē. Interneta veikalos datortehnika ir pieejama plašā klāstā, turklāt pasūtījumu var veikt sev ērtā brīdī.

 • B kategorijas tiesības jāiegūst autoskolā, kur ir svarīga droša ceļu satiksme

  Publicitātes foto

  B kategorijas autovadītāja apliecības iegūšana ir ne tikai piedzīvojums, bet arī liela atbildība. Tieši šī otrā iemesla dēļ ir vairāki faktori, kam būtu jāseko, lai autovadītāja apliecības iegūšanas laikā Tu justos pārliecināts par savām zināšanām un braukšanas prasmēm.

 • Aizdevums internetā tikai pirmās nepieciešamības precēm un pakalpojumiem

  Publicitātes foto

  Lai finanšu līdzekļi pietiktu visa mēneša garumā, ir nepieciešams plānot savu budžetu. Jāsaprot, cik daudz naudas būs jāsamaksā par īri, komunālajiem pakalpojumiem, kā arī citiem ikdienas rēķiniem. Savukārt atlikusī nauda jāsadala pa citām izdevumu pozīcijām tā, lai paliktu pāri arī neparedzētiem izdevumiem. Tomēr, ja tas nav izdevies, bet pēkšķi radušies papildu tēriņi, var noderēt aizdevums internetā.

 • TOP 5 romantiskākie kāzu ceļojumi

  Publicitātes foto

  Kāzas ir viens no skaistākajiem, gaidītākajiem un nozīmīgākajiem dzīves notikumiem, kuru daudzi pāri papildina ar saldo ēdienu – kāzu ceļojumu. Kāzu ceļojums jaunlaulātajiem ir pirmais lielais kopīgais piedzīvojums un salds ievads medusmēnesim. Kāzu ceļojumi var būt tuvāki vai tālāki, eksotiskāki un ekstrēmāki, kā arī pavisam rimti vai kultūras piesātināti – viss atkarīgs no pāra rakstura, vēlmēm un iespējām. Neatkarīgi no izvēlētā atpūtas veida visi kāzu ceļojumi ir romantikas pavadīti. Kuri ir romantiskākie kāzu ceļojumu galamērķi?

 • Kredīta palīdzība auto iegādes/remonta gadījumā 

  Foto: Pixabay.com

  Var gadīties, ka baidies vai kaunies kādam stāstīt par lietām, kas Tevi nomāc arī, ja tas saistīts ar auto tehnisko vai vizuālo stāvokli tāpēc vien, ka mūsdienās tā ir milzīga mūsu ikdienas sastāvdaļa, tādēļ šādas informācijas izpaušana varētu Tevi mulsināt. Nu, tas viss ir garām, jo patēriņa kredīta izvēles gadījumā visa kontrole tiks nodota Tev, kas nozīmē, ka tikai Tu ļausi citiem par to uzzināt, kā arī izvēlēsies visus sīkumus, kas attiecas uz darījuma apmēriem.