Vietējās ziņas

 • Kāzas svin arī ziemā. Ko dāvināt jaunajam pārim?

  Lai gan aktīvākā kāzu sezona ir vasarā un rudenī, arī citos gadalaikos ir daudz pāru, kuri nolēmuši oficiāli vienoties ar laulības saitēm. Kāzas ziemā nav nekas neparasts, tam pat ir savi plusi, jo ir vieglāk noīrēt telpas, sarunāt muzikantus, ēdinātājus, pat ietaupīt, jo karstākajā kāzu sezonā arī cenas mēdz pieaugt. 

 • Gribu nēsāt kontaktlēcas – ar ko sākt, kas jāņem vērā, kur pirkt?

  Kontaktlēcas ir pievilcīgs risinājums tiem, kuriem nepieciešama redzes korekcija, jo tās sniedz daudz priekšrocību gan ar savu ērto lietošanu, gan kustību brīvību, gan iespēju atvadīties no brillēm tiem, kuri tās neuzskata par savu stila elementu.

 • Mājokļa kredīts jaunas dzīvesvietas iegādei – kas par to jāzina?

  Tuvojoties ziemai, esi nolēmis veikt būtiskas izmaiņas savā dzīvē – mainīt dzīvesvietu? Un šis plāns Tavu prātu nomoka jau ilgāku laiku, bet nekad neesi spēris to pēdējo soli uz šī sapņa īstenošanu? Mājokļa kredīts var Tev palīdzēt realizēt iecerēto! Vai Tu zini, kas ir mājokļa kredīts, kādos brīžos izvēlēties šādu pakalpojumu, bet kad labāk atturēties, un kā salīdzināšanas portāls Comparo.me var palīdzēt ātri un vienkārši atrast īsto aizdevēju, kas piedāvā izdevīgākos mājokļa kredīta atmaksas nosacījumus? Lasi un uzzini raksta turpinājumā, iegūstot pārliecību un ļaujot pieņemt pareizo izvēli!

 • Patēriņa kredīts auto iegādei

  Ja plānots nozīmīgs pirkums, ātrākais risinājums ir patēriņa kredīti. Pateicoties lielajām aizdevuma summām, tie noder pat situācijās, kad nepieciešams iegādāties automašīnu.

 • Laiks domāt, kā pavadīt tumšos rudens vakarus – piedāvājam dažas idejas

  Par rudens neizbēgamo tuvošanos jau sāk liecināt drēgnie rīti un vakari, kad tumsa jau parādās negaidīti ātri. Tūlīt uz ielām redzēsim skolēnus, kas uzsāks jauno mācību gadu. Jā, rudens ir klāt. Tas nozīme, ka arī laiks padomāt, kā sevi nodarbināt tumšajos rudens vakaros.

 • Sludinājumu un reklāmas iespējas Madonā – tūristu galvaspilsētā

  Publicitātes foto

  Vasarā vai ziemā, lietū vai sniegā mūsos vienmēr mīt vēlme iepazīt ko jaunu, atklāt jaunas vietas, piedzīvot ko vēl nepiedzīvotu, pabūt kādā klusā nostūrī vai atrast ko tādu, ko saukt par savu mazo paradīzi. Madonā tas viss ir atrodams.

 • Seko līdzi hokeja čempionātam un lieliski pavadi laiku

  Publicitātes foto

  Sporta bārs ir vieta, kur katrs var atrast sev piemērotāko sporta veidu un izbaudīt lieliskas atpūtas iespējas. It īpaši šobrīd, kad visa pasaule ir kā traka uz notikumiem pasaules čempionātā hokejā, nav iedomājama piemērotāka vieta, kur vērot elpu aizraujošās spēles un cīņu par zelta medaļām. 

 • Kā izvēlēties piemērotākās vasaras riepas?

  Publicitātes foto

  Kad sniegs ir nokusis un jūtama siltās sezonas tuvošanās, auto īpašnieki sāk domāt par sava spēkrata aprīkošanu ar vasaras riepām. Lai arī likums ļauj ar vasaras riepām braukt no 1. marta, tomēr speciālisti iesaka nesteigties – visdrošāk vasaras riepas likt tad, kad vidējā diennakts gaisa temperatūra sasniedz + 7 grādus. 

 • 10 radošas kāzu svinību vietas

  Foto: Ligavam.lv/Gatis Ločmelis

  Vai esat izsapņojuši savu kazu dienu? Jūsu mīļotie cilvēki apkārt un svētku noskaņa ir neatņemama sastāvdaļa, taču būtiska nozīme ir tieši kāzu vietai. Kāzu dienā svinības pārvēršas par pāra paradīzi, kur pārējās pasaules neskarti varat svinēt jums tik nozīmīgo notikumu jūsu dzīvēs. Atbilstoši izvēlēta kāzu vieta radīs: kopējo svinību noskaņu, patīkamas atmiņas un skaistas fotogrāfijas, pacilājumu visas dienas garumā.

 • TOP 7 lietas lieliskam rudenim – iesaka Xnet.lv!

  Foto: Pexels.com / Freestocks.org

  Ja par rudens klātbūtni liecinātu tikai krāšņās, krāsainās koku lapas un neliela temperatūras pazemināšanās, rudens cienītāju mūsu vidū būtu krietni vairāk, vai ne? Tomēr rudeni ir iespējams izbaudīt arī par spīti lietum, asam vējam un dubļiem. Kā? Pienācīgi sagatavojoties un ekipējoties ar drēbēm un lietām, kas aizsargā no nedraudzīgiem laikapstākļiem. Lasi Xnet.lv sagatavoto must have rudens lietu TOP 7!