Vietējās ziņas

 • Ziemassvētku dāvanu idejas ģimenei – kopīga atpūta un piedzīvojumi

  Ziemassvētkos gribam apdāvināt un iepriecināt savus tuvākos cilvēkus, it īpaši tas attiecas uz ģimeni, jo Ziemassvētki taču ir ģimenes svētki. Tā kā gada nogale parasti pienāk tik ātri, ka ne attapties, tad nenāks par sliktu jau tagad apdomāt iespējamos variantus, kā apdāvināt un iepriecināt tuviniekus. Ja jums nāk prātā ierasto dāvanu vietā šogad izvēlēties nedaudz citu pieeju, tad piedāvājam ideju par kopīgu ģimenes atpūtu vai piedzīvojumiem. 

 • 7 ieteikumi laimīgai laulības dzīvei

  Laulība ir attiecības, kuras katru dienu ir jākopj un jālolo. Tas ir tāds nosacītais ikdienas un mūža darbs, kurā abi partneri vēlas pavadīt visu savu dzīvi kopā, tomēr, lai tā arī būtu un notiktu, abiem ikdienā ir jāspēj gan risināt problēmas, gan atšķirīgu viedokļu diskusijas, gan arī jāspēj sasniegt kopīgi uzstādītie mērķi. Laulība ir ne tikai priekos, bet arī bēdās. Tā ir attiecību forma, kurā divi cilvēki sevi sasaista vienā ģimenē, kopīgi plānojot, daloties un attīstoties uz priekšu. 

 • Ko ņemt vērā, iegādājoties gultiņu zīdainim

  Viena no obligātajām lietām, kas vecākiem jāsagādā, gatavojoties mazuļa piedzimšanai, ir gultiņa. Ērta un droša guļvieta ir mazuļa primārā vajadzība, tāpēc nepieciešams šo pirkumu veikt pārdomāti, izvērtējot būtiskus aspektus, kas var ietekmēt gultiņas izvēli.

 • Nūjošanas nūjas un to priekšrocības

  Laiks, kad nūjošana tika uzskatīta tikai par senioru sporta veidu, ir pagājis. Tagad ielās redzami dažādu vecumu un dzimumu nūjotāji, kas šo sporta veidu izmanto, lai labi atpūstos draugu kompānijā, kā arī uzturētu sevi lieliskā formā un relaksētos svaigā gaisā.

 • Tērēsim naudu gudri – 5 ieteikumi, kā optimizēt izdevumus

  Finanšu pratība ir viena no tām prasmēm, ko ikvienam cilvēkam vajadzētu jau no mazotnes apgūt savā ģimenē, kā arī mācīties skolā, lai, sākoties patstāvīgai dzīvei, savu naudu spētu izmantot gudri un atbildīgi. Tomēr realitāte ir tāda, ka daudzas paaudzes ir izaugušas laikā, kad par naudu nerunāja un bērniem savlaicīgi nenodeva prasmi ar to rīkoties. Tāpēc šobrīd dzīvojam sabiedrībā, kur daudziem ir zema finanšu pratība un diezgan saspīlētas attiecības ar naudu.

 • Kā saglabāt auto akumulatoru darba kārtībā ilgi?

  Foto: Shutterstock.com

  Jūs no rīta iesēžaties savā automašīnā, pagriežat aizdedzes atslēgu, taču nekas nenotiek. Pastāv ļoti liela iespēja, ka pie vainas ir bojāts akumulators. Šādi brīži pirms darba dienas sākuma mēdz novest līdz nevajadzīgam satraukumam un pat izbojāt atlikušo dienu. Auto akumulatoram ir ļoti svarīga loma transportlīdzekļa uzbūvē, jo tas nodrošina automašīnas iedarbināšanu. Pastāv neliela iespējamība, ka akumulators nedarbojas kā nākas, jo tam ir kāda ražošanā radusies vaina, taču, lielākoties, problēmas rodas autovadītāju paradumu un rīcības dēļ. Tālāk apskatīsim dažus faktorus, kas šo enerģijas nesēju var novest līdz izsīkumam!

 • Starptautiskais motociklistu saiets Free Hawks Madona 2019

  6. jūlijā motokluba "Free Hawks" biedri, atzīmējot kluba 22. dzimšanas dienu, rīko Starptautisko motociklistu saietu, kas jau piekto gadu norisinās Madonā.

 • Lieliska dāvana – batuts

  Jau izsenis sabiedrība svētkus svinēja un vēl aizvien atzīmē tā, kā vien prot. Vēl aizvien dzimšanas dienām un vārda dienu svinībām jau laikus gatavojas, un vēl tagad organizē ballītes ik gadu, un ciemiņus aicina un gaida katrā mājā un ģimenē. Un uz katrām svinībām viesi ir tie, kuri rūpējas par dāvanām. Tomēr jāatzīst, ka ikviens ir saskāries ar situāciju, ka tad, kad jādodas pie kāda uz svinībām, domu par to, ko lai uzdāvina, nav. 

 • Kā ietaupīt naudu, radot savu kosmētiku?

  Ikviena sieviete, kura regulāri lieto kosmētikas produktus, zina, cik gan dārgi tie izmaksā. Brīdī, kad sāk trūkt naudas ikdienas preču, pārtikas iegādei, rēķinu vai, piemēram, kredītlīnijas apmaksai, vai kad jāveic kāds lielāks un nozīmīgāks pirkums, piemēram, jaunas sadzīves tehnikas iegāde, var rasties vēlme sevi strikti ierobežot, taču, lai arī tas palīdzēs sasniegt mērķi un ietaupīt naudu, tas ilgtermiņā var nestrādāt.

 • Meža pārdošana – tas nav tik vienkārši

  Tikai skatoties no malas, varētu šķist, ka meža uzturēšana un apsaimniekošana tāda bērnu spēlīte vien ir. Taču šajā procesā ir vesels lērums zemūdens akmeņu – jāzina ar mežu saistītie likumi un normatīvie akti, lai neiekultos kādā ķezā, bet, ja tā ir sanācis, jāuzņemas atbildība par visiem savā mežā izdarītajiem pārkāpumiem. Un kur tad nu vēl ikgadējais nekustamā īpašuma nodoklis, kas arī nemaksā tikai pāris eiro centu?