Vietējās ziņas

 • No idejas līdz gataviem vārtiem

  Vārti ir viens no nozīmīgiem drošības un estētikas elementiem ikvienā īpašumā – gan dzīvojamajās teritorijās, gan industriālos objektos. Tāpēc vārtu izvēlei un komplektācijai jāpievēršas atbildīgi, lai iegūtu tieši tik skaistus, funkcionālus un drošus vārtus, kādus vēlaties. 

 • Kā aizkavēt ādas novecošanos un cīnīties ar tās pazīmēm

  Laiks ir nepielūdzams – mēs visi novecojam, mūžam jauns nepaliks neviens. Lai gan noveco viss ķermenis, visvairāk novecošanās pazīmes pamanāmas tieši uz ādas, jo tā ir nepārtrauktā mijiedarbībā ar apkārtējo vidi, reaģē uz dzīvesveidu un veselības stāvokli. Tomēr novecošanās pazīmes uz ādas arī nav nolemtība, jo, pareizi koriģējot dzīvesveida faktorus un izmantojot efektīvas metodes, iespējams aizkavēt ādas novecošanos un arī mazināt jau esošās pazīmes. 

 • Gadījumi, kad KASKO apdrošināšanu var neizmaksāt

  Prātīgi autovadītāji papildu obligātajai OCTA apdrošināšanai bieži izvēlas arī KASKO apdrošināšanu, lai braucieni ar auto vienmēr sagādātu prieku un nekad raizes. Tomēr jāatceras, ka reizēm ir situācijas, kad KASKO apdrošināšanas polise var nedarboties. Lai nebūtu lieku pārsteigumu uz ceļa, apdrošināšanas portāls Manapolise.lv aicina iepazīties ar dažiem gadījumiem, kad KASKO atlīdzību var neizmaksāt.

 • Zobu higiēna – kas par to jāzina

  Vai arī jums zobārsts vizītes laikā ir vaicājis, kad pēdējo reizi bijāt pie zobu higiēnista? Daudzi uz šādu jautājumu atbild – nekad! Bieži vien vidējās un vecākās paaudzes cilvēki šo zobārstniecības pakalpojumu joprojām neuztver nopietni un neredz jēgu tam tērēt ne savu laiku, ne līdzekļus. 

 • Latvijā darinātas rotaslietas NelaGems.com

  Latvijas rotaslietu zīmols Nela Gems rada rotaslietas, kas ļaus mirdzēt spožāk katrai sievieti gan ikdienā, gan svētkos.

 • 10 idejas, kādu dāvanu izvēlēties zīdainītim

  Kādu dāvanu sagādāt, ja jādodas ciemos pie zīdainīša? Tas ir jautājums, kas ir aktuāls daudziem no mums, jo katrā ģimenē tuvāku vai tālāko radu un draugu lokā piedzimst bērniņi, kurus vēlamies apciemot un apsveikt ar ierašanos šajā pasaulē. Tukšām rokām taču neies ciemos, tāpēc tiek domāts par piemērotu dāvanu. Esam apkopojuši desmit dāvanu idejas jaundzimušajam. 

 • Galvenie iemesli, kādēļ bērnam dot kabatas naudu, un kā to pareizi darīt

  Kabatas nauda ir ikviena bērna pirmā nauda, ar kuru viņš var patstāvīgi rīkoties. Ir svarīgi, lai vecāki saviem bērniem pēc iespējas vairāk iemācītu, kā pareizi rīkoties ar šo saņemto naudu. Lielākoties bērni kabatas naudu saņem 7 vai 8 gadu vecumā, jo tas ir laiks, kad tiek uzsāktas skolas gaitas, līdz ar to arī bērni vairāk sāk pieņemt patstāvīgus lēmumus. 

 • Ziemassvētku dāvanu idejas ģimenei – kopīga atpūta un piedzīvojumi

  Ziemassvētkos gribam apdāvināt un iepriecināt savus tuvākos cilvēkus, it īpaši tas attiecas uz ģimeni, jo Ziemassvētki taču ir ģimenes svētki. Tā kā gada nogale parasti pienāk tik ātri, ka ne attapties, tad nenāks par sliktu jau tagad apdomāt iespējamos variantus, kā apdāvināt un iepriecināt tuviniekus. Ja jums nāk prātā ierasto dāvanu vietā šogad izvēlēties nedaudz citu pieeju, tad piedāvājam ideju par kopīgu ģimenes atpūtu vai piedzīvojumiem. 

 • 7 ieteikumi laimīgai laulības dzīvei

  Laulība ir attiecības, kuras katru dienu ir jākopj un jālolo. Tas ir tāds nosacītais ikdienas un mūža darbs, kurā abi partneri vēlas pavadīt visu savu dzīvi kopā, tomēr, lai tā arī būtu un notiktu, abiem ikdienā ir jāspēj gan risināt problēmas, gan atšķirīgu viedokļu diskusijas, gan arī jāspēj sasniegt kopīgi uzstādītie mērķi. Laulība ir ne tikai priekos, bet arī bēdās. Tā ir attiecību forma, kurā divi cilvēki sevi sasaista vienā ģimenē, kopīgi plānojot, daloties un attīstoties uz priekšu. 

 • Ko ņemt vērā, iegādājoties gultiņu zīdainim

  Viena no obligātajām lietām, kas vecākiem jāsagādā, gatavojoties mazuļa piedzimšanai, ir gultiņa. Ērta un droša guļvieta ir mazuļa primārā vajadzība, tāpēc nepieciešams šo pirkumu veikt pārdomāti, izvērtējot būtiskus aspektus, kas var ietekmēt gultiņas izvēli.