Banner 980x90

Meklēšanas rezultāti

Kalsnavas arborētums

Kalsnavas arborētums

"Ogu īves", Jaunkalsnava, Kalsnavas pagasts, Madonas novads, LV-4860
Komentāri
Latvijas valsts mežu arborētums Kalsnavā, saukts arī par trešo botānisko dārzu Latvijā, apbur apmeklētājus ar savu šarmu un izsmalcināto kolekciju, teju vai katrā gadalaikā. 
Lubāna ezers

Lubāna ezers

"Aiviekstes hidromezgls", Ošupes pagasts, Madonas novads, LV-4833
Komentāri
Lubāna ezers ir Latvijas lielākais ezers, kas aizņem 80.7km2 lielu platību, un ir vislielākais iedambētais ezers Eiropā. Tā ir unikāla vieta ne tikai Latvijā, bet arī starptautiskā mērogā. 
Kazu ferma un siera ražotne "Līvi"

Kazu ferma un siera ražotne "Līvi"

z/s "Līvi", "Ozolkrogs", Bērzaunes pagasts, Madonas novads LV 4853
Komentāri
Zemnieku saimniecība "Līvi" ir mīlošas ģimenes uzņēmums, kas atrodas pašā Latvijas viducī Gaiziņa pakājē. Saimniecībā galvenais uzsvars tiek likts uz kazas siera radīšanu un šīs delikateses kultūras attīstīšanu Latvijas un pasaules mērogā.
SPA kūrorts "Mārcienas muiža"

SPA kūrorts "Mārcienas muiža"

Lejas Patmalnieki, Mārciena, LV-4852
Komentāri
Pēc Valsts Vēstures muzeja datiem, Mārcienas pils (drupas atrodas apm. 10 km attālumā no Madonas un 1,5 km - no SPA kūrorta "Mārcienas muiža") pirmsākumi meklējami 16. gs., kad uzcelta pirmā kungu māja. 
"Lazdonas piensaimnieks"

"Lazdonas piensaimnieks"

"Klētis", Centra iela 4A, Lazdona, Lazdonas pagasts, LV-4824
Komentāri
A/S "Lazdonas piensaimnieks" veic pilnu piena pārstrādes ciklu – piena sagādi, pārstrādi, piena produktu ražošanu un realizāciju. Ražoto produktu klāsts ir ļoti daudzveidīgs – piens, krējums, biezpiens un biezpiena izstrādājumi , jogurti, deserti. 

Rezultāti kartē