Vietējās ziņas

 • Covid-19 laiks – kādēļ labs laiks mājokļa remontam?

  Negaidītā Covid-19 pandēmija ir dramatiski ietekmējusi visu pasaules iedzīvotāju dzīvi un piespiedu kārtā mainījusi sabiedrības funkcionēšanas veidu. Apkārt valda neparedzama un mistiska noskaņa, un mums neatliek nekas cits, kā pielāgoties.   

 • Kādu automašīnu pirkt – lietotu vai jaunu?

  Domājot par automašīnas iegādi, viens no svarīgākajiem lēmumiem, kas jāpieņem – pirkt lietotu vai jaunu automašīnu. Pieņemot šo lēmumu, ir jāņem vērā vairāki dažādi faktori – cena, finansiālās iespējas, apdrošināšanas izmaksas, uzticamība, citu pircēju un lietotāju atsauksmes. Tas viss var būtiski ietekmēt jūsu gala lēmumu.        

 • Kā aizkavēt ādas novecošanos un cīnīties ar tās pazīmēm

  Laiks ir nepielūdzams – mēs visi novecojam, mūžam jauns nepaliks neviens. Lai gan noveco viss ķermenis, visvairāk novecošanās pazīmes pamanāmas tieši uz ādas, jo tā ir nepārtrauktā mijiedarbībā ar apkārtējo vidi, reaģē uz dzīvesveidu un veselības stāvokli. Tomēr novecošanās pazīmes uz ādas arī nav nolemtība, jo, pareizi koriģējot dzīvesveida faktorus un izmantojot efektīvas metodes, iespējams aizkavēt ādas novecošanos un arī mazināt jau esošās pazīmes. 

 • Gadījumi, kad KASKO apdrošināšanu var neizmaksāt

  Prātīgi autovadītāji papildu obligātajai OCTA apdrošināšanai bieži izvēlas arī KASKO apdrošināšanu, lai braucieni ar auto vienmēr sagādātu prieku un nekad raizes. Tomēr jāatceras, ka reizēm ir situācijas, kad KASKO apdrošināšanas polise var nedarboties. Lai nebūtu lieku pārsteigumu uz ceļa, apdrošināšanas portāls Manapolise.lv aicina iepazīties ar dažiem gadījumiem, kad KASKO atlīdzību var neizmaksāt.

 • Zobu higiēna – kas par to jāzina

  Vai arī jums zobārsts vizītes laikā ir vaicājis, kad pēdējo reizi bijāt pie zobu higiēnista? Daudzi uz šādu jautājumu atbild – nekad! Bieži vien vidējās un vecākās paaudzes cilvēki šo zobārstniecības pakalpojumu joprojām neuztver nopietni un neredz jēgu tam tērēt ne savu laiku, ne līdzekļus. 

 • Latvijā darinātas rotaslietas NelaGems.com

  Latvijas rotaslietu zīmols Nela Gems rada rotaslietas, kas ļaus mirdzēt spožāk katrai sievieti gan ikdienā, gan svētkos.

 • 10 idejas, kādu dāvanu izvēlēties zīdainītim

  Kādu dāvanu sagādāt, ja jādodas ciemos pie zīdainīša? Tas ir jautājums, kas ir aktuāls daudziem no mums, jo katrā ģimenē tuvāku vai tālāko radu un draugu lokā piedzimst bērniņi, kurus vēlamies apciemot un apsveikt ar ierašanos šajā pasaulē. Tukšām rokām taču neies ciemos, tāpēc tiek domāts par piemērotu dāvanu. Esam apkopojuši desmit dāvanu idejas jaundzimušajam. 

 • Galvenie iemesli, kādēļ bērnam dot kabatas naudu, un kā to pareizi darīt

  Kabatas nauda ir ikviena bērna pirmā nauda, ar kuru viņš var patstāvīgi rīkoties. Ir svarīgi, lai vecāki saviem bērniem pēc iespējas vairāk iemācītu, kā pareizi rīkoties ar šo saņemto naudu. Lielākoties bērni kabatas naudu saņem 7 vai 8 gadu vecumā, jo tas ir laiks, kad tiek uzsāktas skolas gaitas, līdz ar to arī bērni vairāk sāk pieņemt patstāvīgus lēmumus. 

 • Sporta bārs, kurā laipni gaidīts ikviens

  Vai esi kādreiz aizdomājies par to, kā būtu, ja savu ierasto atpūtas vai izklaides vietu, kur parasti dodies kopā ar draugiem vai kolēģiem, nomainītu pret ko neparastāku? Izmēģināt jaunas lietas un vietas vienmēr ir vērts, pat tad, ja šķiet, ka šī vieta noteikti nebūtu piemērota tev. Daudziem cilvēkiem šķiet, ka sporta bārs ir vieta, kur pulcējas tikai fani ar skaļām balsīm un alus kausiem rokās. Taču Optibet sporta bārs tāds nav. Šeit harmonijā atpūtu bauda gan līdzjutēji, gan tie, kas vienkārši vēlas baudīt brīvu atmosfēru, gan arī tie, kas atnākuši paēst vai nobaudīt kādu dzērienu.

 • Ziemassvētku dāvanu idejas ģimenei – kopīga atpūta un piedzīvojumi

  Ziemassvētkos gribam apdāvināt un iepriecināt savus tuvākos cilvēkus, it īpaši tas attiecas uz ģimeni, jo Ziemassvētki taču ir ģimenes svētki. Tā kā gada nogale parasti pienāk tik ātri, ka ne attapties, tad nenāks par sliktu jau tagad apdomāt iespējamos variantus, kā apdāvināt un iepriecināt tuviniekus. Ja jums nāk prātā ierasto dāvanu vietā šogad izvēlēties nedaudz citu pieeju, tad piedāvājam ideju par kopīgu ģimenes atpūtu vai piedzīvojumiem.