Stilīgas ballītes ar UV krāsām

SGM
SGM

Mūsdienās bērnus un jauniešus ir aizvien grūtāk pārsteigt ar ko jaunu un nebijušu. Jo īpaši sarežģīti ir pārsteigt pusaudžus, kuri ir ļoti izvēlīgi un pievērš uzmanību ikvienai detaļā.

Labā ziņa – ForEvent plašajā ballīšu aksesuāru klāstā jūsu jaunietis noteikti atradīs kaut ko, kas atbildīs viņa gaumei un stilam. Varam garantēt, ka UV sejas krāsas kļūs par šīs vasaras ballīšu top izvēli. ForEvent mājaslapā ir iespējams izvēlēties dažādu veidu un tilpumu UV sejas un ķermeņa krāsas, kas spīdēs gan tumsā, gan UV gaismas staros. Ir iespējams iegādāties ne tikai ķermeņa krāsas, bet arī tumsā spīdošas lūpu krāsas un nagu lakas, kā arī sejas uzlīmes tematiskajām ballītēm – ar pērlēm, ornamentiem un pat mākslīgās rētas un asinis asāku izjūtu cienītājiem. Superīgu un jautru ballīti tagad ir iespējams noorganizēt pat jūsu mājas pagalmā, netērējot lielus finanšu līdzekļus telpu īrei, jo līdz ar tumsas iestāšanos pagalms pārvērtīsies līdz nepazīšanai. Izmantojot dažādu krāsu aktīvās UV līmlentes, būs iespējams izdekorēt mājas sienas, dārza mēbeles, lapeni, kokus, krūmus un citus objektus, kas atrodas jūsu mājas pagalmā. UV līmlentes sniedz iespēju izveidot uzrakstus uz mājas vai kādas citas sienas, kas tumsā spīdēs un izskatīsies ļoti efektīvi. Izmantojot UV līmlentes, var izveidot arī fotosienas, kas ļoti labi izskatīsies bildēs, lai ballītes viesi var dalīties ar tām savos sociālajos tīklos. Papildus piedāvājam iznomāt arī UV gaismas un profesionālu skaņas aprīkojumu, kas ļaus iegriezt jūsu mājas ballīti!

Burbuļu ballīte un sejas apgleznošana

 


Pēdējā laikā aizvien lielāku popularitāti ir ieguvušas burbuļu ballītes, bet kādēļ neuzrīkot burbuļu ballīti savās mājās? Tagad tas ir iespējams, jo ForEvent piedāvā iznomāt burbuļu mašīnas jūsu privātajiem pasākumiem. Ir iespējams iznomāt nelielas burbuļu mašīnas, kas burbuļus pūtīs 5 metru rādiusā, gan lielizmēra burbuļu mašīnas, kas būs paredzētas lielām āra platībām. Paši mazākie ballītes viesi priecāsies par sejas apgleznošanas aktivitātēm. Bērniem paredzētās UV aktīvās krāsas ir  draudzīgas bērnu jutīgajai ādai, tādēļ vecākiem nebūs jāsatraucas par to, vai krāsas neradīs alerģisku reakciju. Bērniem paredzētās krāsas ir izgatavotas uz ūdens bāzes, tādēļ tās varēs viegli nomazgāt un krāsas neatstās neizmazgājamus traipus uz drēbēm. Ja ballīte tiek plānota vakarā, iesakām izmēģināt gaismas kociņus, kas spīdēs tumsā. Gaismas kociņus ir iespējams savienot savā starpā, veidojot gan foršus dekorus ballītei, gan aproces, rokassprādzes un kroņus.

Aprīkojums ballītēm un tematiskajiem pasākumiem

 


Jau divus gadus mēs visi dzīvojam pastāvīgos ierobežojumos un aizliegumos pulcēties un svinēt svētkus. Šobrīd, kad beidzot ierobežojumi tiek mazināti, mēs gribam atgādināt, ka svētki ir jāsvin un nav nekā svarīgāka par kopīgi pavadītu laiku ar ģimeni un draugiem, tādēļ aicinām ikvienu pārsteigt sev mīļos cilvēkus ar foršu ballīti. Iepriecini draugus ar tematisko ballīti, aicinot ikvienu viesi izgreznot savu seju un ķermeni pasākuma tematikā – UV sejas un ķermeņa krāsas, ķermeņa uzlīmes, UV lūpu krāsas un nagu lakas būs foršs jūsu ballītes papildinājums! Ja vēlies pārsteigt jubilāru, uzrīko iespaidīgu konfeti lietu. Izīrē skaņu aparatūru un mikrofonus un noorganizē karaoke ballīti vai arī nošauj 2 zaķus ar vienu šāvienu – uzaicini draugus uz tematisko karaoke ballīti 90. gadu stilā, rokenrola, kantri mūzikas vai kādā citā stilā, aicinot viesus ierasties ballītes tematikai atbilstošā izskatā. Tematiskās ballītes var kļūt par jautru un neaizmirstamu tradīciju jūsu ģimenes un draugu lokā, jo tikai mēs paši varam ienest savā dzīvē prieku un jautrību!
Mēs ar prieku palīdzēsim jums izdomāt, kādi aksesuāri un aparatūra vislabāk iederēsies tieši tavā pasākumā, strādājam gan ar privātpersonām, gan uzņēmējiem, pielāgojoties klienta vajadzībām un finansiālajām iespējām! Izkrāso savu ikdienu kopā ar ForEvent!  
Vairāk info meklē www.forevent.lv

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu