Lietie diski – uzlabotam auto izskatam

Diski ir viena no svarīgākajām ārējām iezīmēm, kas var padarīt automašīnu daudz pievilcīgāku. Tieši tāpēc viena no autovadītāju iecienītākajām izvēlēm ir lietie diski. Tie ir lielisks veids, kā uzlabot auto izskatu, padarot to elegantāku un piešķirot tam unikālu identitāti. Pateicoties savai vizuālajai daudzveidībai, vieglumam un augstajai korozijas izturībai, tie ir moderns papildinājums jebkurai automašīnai.

Kvalitatīvi lietie diski par pievilcīgām cenām pieejami “Riepu Garāžas” servisos Rīgā, kā arī tiešsaistes veikalā. Preču sortimentā plašā klāstā atrodami lietie diski visām automašīnu markām un modeļiem.

Kādus lietos diskus izvēlēties?

Vasarā varat dot priekšroku vizuāli krāšņākiem un diametrā lielākiem diskiem, jo ceļa segums šajā gadalaikā ir daudz labvēlīgāks. Savukārt ziemā varat izvēlēties standarta vai pat mazāku disku izmēru ar daudz vienkāršāku noformējumu, tādējādi nebojājot pulētās un lakotās detaļas ar aukstajā sezonā uz ceļiem sastopamo sāls maisījumu un citiem aktīvajiem reaģentiem.

Arī diski tāpat kā citas auto detaļas ir jāpērk atbilstoši automašīnas markai. ”Riepu Garāžas” interneta veikalā pareizo disku izvēli varat veikt ātri un vienkārši. Ievadot meklēšanas sadaļā sava auto marku vai konkrētus disku izmērus un citus parametrus, meklētājs piedāvās jums atbilstošus vieglmetāla disku modeļus. Atliks vien izvēlēties savai gaumei un naudas maciņam tīkamākos. 

Lieto disku priekšrocības

Transportlīdzekļa aprīkošana ar vieglmetāla diskiem viennozīmīgi palīdz uzlabot auto koptēlu, taču tiem ir arī vairākas citas būtiskas priekšrocības.

  • Uzlabota auto veiktspēja – izvēloties jūsu automašīnas parametriem piemērotus diskus, tie uzlabo auto vadāmību, kā arī samazina degvielas patēriņu. Pateicoties disku vieglumam, samazinās arī mašīnas kopējais svars, tādēļ auto var ātrāk uzsākt braukšanu un vieglāk nobremzēt. Turklāt tas pagarinās ne tikai riepu un bremžu, bet arī citu piekares detaļu kalpošanas laiku.
  • Noturīgāki pret koroziju – salīdzinot ar tērauda diskiem, vieglmetāla diski ir daudz izturīgāki pret rūsu un koroziju, jo parasti tiek veidoti no alumīnija.
  • Estētisks koptēls – lietie diski ir pieejami daudz dažādos dizainos, tāpēc ikvienam autovadītājam ir iespēja izvēlēties savai gaumei atbilstošākos. Turklāt diski kalpo ne tikai kā automašīnas, bet arī tās īpašnieka vizītkarte.

Kvalitatīvs lieto disku remonts

“Riepu Garāža” ir viens no lielākajiem riepu un lieto disku mazumtirgotājiem, kas piedāvā ne tikai plašā klāstā iegādāties vieglmetāla diskus no tādiem populāriem ražotājiem kā Alutec, Dotz, Dezent, Forzza, AEZ, MAK, Carwel un citiem, bet arī veikt to remontu. Pieredzējuši meistari ar jaunākās paaudzes iekārtām veic kvalitatīvu un ātru disku remontu.  Klientiem pieejams pilna spektra disku remonts, sākot no nelielu defektu novēršanas līdz pat pilnai restaurācijai un remontam. Pieejami tādi pakalpojumi kā:

  • disku taisnošana jeb valcēšana;
  • disku metināšana;
  • lāzervirpošana;
  • smilšu strūkla, lai diskus sagatavotu krāsošanai;
  • disku pulverkrāsošana;
  • kosmētisku bojājumu labošana.

Ja vēlaties uzlabot lieto disku izskatu vai novērst kādus mehāniskus defektus un traumas, “Riepu Garāža” ir īstā vieta, kur to darīt. Turklāt servisos Rīgā, kā arī tiešsaistes veikalā riepugaraza.lv iespējams no plašā klāsta izvēlēties arī uzticamas auto riepas ikvienai sezonai.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu