Starptautiskais motociklistu saiets Free Hawks Madona 2019

6. jūlijā motokluba "Free Hawks" biedri, atzīmējot kluba 22. dzimšanas dienu, rīko Starptautisko motociklistu saietu, kas jau piekto gadu norisinās Madonā.

Jau 22. gadu pēc kārtas motokluba "Free Hawks" saiets tiek rīkots ar domu, lai tie vienlaikus būtu svētki gan pašiem motobraucējiem, gan Madonas iedzīvotājiem un viesiem. 

Pasākuma programma ir plaša, un tajā sev piemērotu aktivitāti atradīs ikviens – pat ar motocikliem uz "jūs" esošs cilvēks.

Jau tradicionāli pasākumu pulksten 17.00 ievadīs vairāku simtu motociklistu parādes brauciens Madonas ielās. Tajā piedalīsies motokluba "Free Hawks", kā arī citu Latvijas motoklubu biedri.

Braucienam pievienoties arī laipni aicināts ikviens motobraucējs, neatkarīgi no motocikla modeļa. Tiem, kuri paši braucienā nepiedalās, taču vēlas vērot parādi, aicinājums labākos skatu punktus izraudzīties atbilstoši brauciena maršrutam.

Parādes braucienam noslēdzoties, saieta programma turpināsies Madonas estrādē. 

Vakara gaitā pasākuma apmeklētājiem estrādē būs sarūpētas dažādas viktorīnas, spēka un veiklības pārbaudījumi, tostarp jau pērn iesāktās tradīcijas – auto iznīcināšana, izmantojot veseri, un rāpšanās stabā pēc balvām. Pasākuma ietvaros tiks noteikts skaļākais braucamrīks. 

Apmeklētājiem tiks prezentēti jaunākie Triumph motocikli, kā arī interesentiem būs iespēja izveidot profesionālu bārdas vai matu griezumu. 

Gados jaunākie saieta apmeklētāji varēs izpausties radoši, apzīmējot vienu no motocikliem. 

Par muzikālo fonu saietā rūpēsies grupa SuperStar Orchestra, un, protams, izturīgākie varēs dejot līdz pat rīta gaismai DJ Alexander Lustix mūzikas ritmu pavadījumā.

Kungiem pasākuma apmeklējums – ziedojums 10 eiro. Dāmām un bērniem ieeja – bez maksas.

Tiekamies saietā, un atceries – nav svarīgi, ar kādu moci tu brauc. Svarīgi ir tas, ka tu brauc ar moci!