Paklāju tīrīšana – jaunas vēsmas Jūsu telpās

Publicitātes foto
Publicitātes foto

Teju katra mājokļa lepnums un vērtība ir paklājs. Mēs pavadām daudz laika, izvēloties īsto un vienīgo, kas saskan gan ar telpas interjeru un atbilst mūsu komforta prasībām, gan ir viegli kopjams. Paklāju tīrīšana un to krāsas un formas saglabāšana ir laikietilpīgs process, kas prasa regulāru darbu, paredz gan virspusējo, gan padziļināto apkopi.

Kāpēc izvēlēties profesionālu paklāju tīrīšanas servisu?
Ir dzirdēti neskaitāmi veidi, kā atjaunot paklāja sākotnējo izskatu, veicot tīrīšanu pašu spēkiem, bet ne vienmēr tā ir veiksmīga, droša un ilgtspējīga. Vai ir vērts maksāt vēlreiz par paklāju, ja to netīšām sabojājam? Atbilde ir vienkārša: lai nepiedzīvotu vilšanos neveiksmīgas paklāja tīrīšanas dēļ (dažkārt tīrīšanas līdzekļi vai tīrīšanas process atstāj nepatīkamus pleķus paklājā), ieteicams izvēlēties profesionāļu palīdzību.

Esat pieredzējuša pakalpojumu sniedzēja meklējumos?
Zināms, ka paklāju tīrīšana ir telpu uzkopšanas pakalpojumu klāstā, bet nereti ir gadījumi, kad vajag iztīrīt tikai mīksto grīdas segumu atsevišķi, neveicot pārējos telpu uzkopšanas darbus, piemēram, pēc viesībām.

Apsverot profesionāļu piesaisti, jāņem vērā vairāki aspekti, piemēram:
- uzņēmuma reputācija;
- pieredze;
- servisa ātrums;
- izmaksas par pakalpojumu.

Minētos aspektus apvieno uzņēmums "Lucida", kas veic pilna servisa paklāju tīrīšanu gan privātpersonām, gan uzņēmumiem, nodrošinot arī paklāju restaurācijas pakalpojumus.

Plašs pakalpojumu klāsts un pieejamas cenas
"Lucida" nodrošina kvalitatīvi un savlaicīgi veiktus uzticētos darbus, īstenojot gan sauso, gan ķīmisko tīrīšanu. Uzņēmumā strādā profesionāļi, kuri vienmēr piedāvā piemērotāko un ekonomiskāko risinājumu katram klientam. Individuāla pieeja ikvienam ir uzņēmuma vadmotīvs un darbības veids.

Izmantojot "Lucida" piedāvāto paklāju sauso tīrīšanu:
- paklāju atbrīvo no virspusējiem traipiem un dziļajiem netīrumiem;
- ar speciālu tīrīšanas līdzekli tiek iznīcinātas putekļu ērcītes;
- tā virsma tiek padarīta pūkaina, atjaunojot paklāja - komforta nesēja funkciju.

Savukārt, ja ir nepieciešama lielākas netīrības pakāpes paklāju ķīmiskā tīrīšana un mazgāšana, "Lucida" nodrošina ķīmisko tīrīšanu:
- traipu pirmsapstrādes process, neizmantojot abrazīvo ķīmiju;
- paklāja mērcēšana speciālā mazgāšanas līdzeklī un mazgāšanu ar iekārtu;
- divas līdz četras reizes atkārtotu skalošanu ar tīru ūdeni (atkarībā no paklāja netīrības pakāpes un izmantotiem līdzekļiem);
- pēcapstrādi, liekot paklājam izskatīties košākam un priecēt Jūsu acis.

Restaurācijas darbi paklājiem
Gan sausās, gan ķīmiskās tīrīšanas laikā tiek atjaunots paklāja izskats, krāsas un zīmējumi kļūst spilgtāki, kā arī tiek novērstas nepatīkamās smakas. Ja paklājam radies nelabojams bojājums vai defekts, apsveriet izmantot "Lucida" paklāju restaurācijas pakalpojumus:
- ornamentu restaurācija;
- caurumu aizšūšana;
- nodilušo malu un bārkšu atjaunošana.

"Lucida" – profesionāls partneris
Padziļināta paklāju tīrīšana dzīvokļos, privātmājās, birojos un publiskās vietās ir īpaši nepieciešama, ja tur uzturas cilvēki, kuriem ir alerģiska reakcija uz putekļiem un dzīvnieku spalvām vai arī bērni, kuri rāpo, lai samazinātu risku tiem nonākt kontakta ar alergēniem, kas sastopami paklājos.

Paklāju tīrīšana ar "Lucida" ir ieteicama izvēle:
- drošs veids, kā arī ekskluzīviem paklājiem atjaunot pirmatnējo izskatu;
- paklāju tīrīšanu veic pieredzējis personāls, kas izmanto jaunākās tīrīšanas tehnoloģijas, mūsdienīgu aprīkojumu un kopšanas līdzekļus;
- uzticētais darbs tiek paveikts ātri, kvalitatīvi un profesionāli;
- uzņēmums nes atbildību par katru klientu, nodrošinot augstvērtīgu servisu.

Rūpes par paklāju ir rūpes par ģimeni
Zināms, ka ikvienā mājoklī tiek veikta paklāju tīrīšana, mēģinot atbrīvoties no traipiem. Tomēr jāatceras, ka šāda veida paklāju tīrīšana sniedz tikai šķietami tīra paklāja iespaidu, un nepalīdz atbrīvoties no alergēniem, putekļu ērcītēm un traipiem, kurus nav iespējams iztīrīt ne ar ūdeni, ne organiskajiem šķīdinātājiem. Tas saīsina paklāja kalpošanas ilgumu un komforta līmeni. Ir vērts atcerēties, ka paklāji jākopj regulāri, lai saglabātu materiāla tīrību un nodrošinātu veselīgu atmosfēru telpās.

Rūpējoties par paklāju, kas atrodas Jūsu mājoklī, Jūs rūpējaties arī par savu ģimeni! Izvēlieties tīru vidi sev apkārt, izvēlieties "Lucida" paklāju tīrīšanas servisu.