Nepieciešami jauni bērnu rati?

Publicitātes foto
Publicitātes foto

Bērnu rati ir ne tikai emocionāli, bet arī praktiski svarīgs pirkums katrai jaunajai ģimenei. Lai atrastu ērtākos ratiņus mazulim, kas būtu piemēroti arī vecāku ikdienas gaitām, nozīmīgais pirkums jāapdomā rūpīgi. Lai plašajā piedāvājumā neapjuktu un pirkums kalpotu godam, ratiņu iegādē der ņemt vērā vairākus priekšnosacījumus.

Praktiski bērnu rati ikdienas gaitām
Lai gan pirmais vērtējums dažādiem ratiņu modeļiem tiek dots, vadoties pēc to dizaina, būtiski novērtēt arī atbilstību dzīvesveidam un videi. Īpaši jāņem vērā piemērotība:
- transporta līdzeklim – vecākiem, kas bieži pārvietojas ar automašīnu vai sabiedrisko transportu, svarīgi, lai izvēlētais ratiņu modelis būtu ērti saliekams un ietilptu bagāžas nodalījumā;  
- dzīvesvietai – pēc izmēra un svara ieteicams novērtēt, vai bērnu rati būs viegli nesami pa kāpnēm, vai tiem būs gana vietas mājoklī un vai tie ietilps liftā.

Dod priekšroku mazuļa komfortam un drošībai!
Bērna labsajūtai un ērtībām svarīga būs ratu atzveltnes regulēšanas iespēja, kas ļauj pielāgot mazuļa pozīciju sēdus vai guļus. Lai atvasi varētu paturēt redzeslokā neatkarīgi no braukšanas virziena un saules stāvokļa, vērtīga būs roktura pārlikšanas opcija. Par ērtāku sēdēšanu gādās elkoņu balsti un par drošību ratos – aizsargbarjera.

Būtiska nozīme arī riepām
Riepām ir jāpievērš uzmanība, jo no tām būs atkarīga arī ratiņu vadāmība. Svarīgs ir gan riepu lielums, gan materiāls. Tā, piemēram: 
- lieli un plati riteņi gādās par labu amortizāciju – šādas riepas būs praktiskas, ikdienā pārvietojoties pa nelīdzeniem lauku ceļiem (granti, sniegu, zāli);
- rotējoši riteņi ļaus vieglāk pārvietoties pa pilsētu.

Vai papildu funkcijām ir nozīme?
Papildu piederumi un funkcijas var noderēt gan mainīgos laikapstākļos, gan ikdienas gaitu atvieglošanā. Nereti bērnu rati ir pieejami komplektā ir dažādiem aksesuāriem, tostarp piederumu grozu vai somu, kas var noderēt arī iepērkoties, tāpat lietus vai kāju pārsegu. Praktiskuma nolūkos der izvēlēties ratus no izturīga un viegli kopjama auduma.

Kvalitatīvi bērnu rati no 1a.lv!
Bērnu rati no atzītiem ražotājiem plašā piedāvājumā pieejami interneta veikalā 1a.lv. To vidū atradīsi gan oriģināla dizaina universālos ratus, gan garām pastaigām un biežiem pārbraucieniem piemērotus sporta ratiņus. 1a.lv mājaslapā iespējams ērti aplūkot piedāvājumu, vēlamos ratiņus atlasot pēc svarīgajiem kritērijiem, piemēram:
- bērna vecums un svars;
- ratiņu izmērs un smagums;
- riteņu skaits un materiāls;
- krāsa un ražotājs.

Ja meklē kvalitatīvus bērnu ratus par draudzīgām cenām – ienāc 1a.lv un ieskaties piedāvājumā!