Madonā startēs minirallija jaunā sezona

Sestdien, 30.janvārī Madonā startēs minirallija jaunā sezona, pilsētas informācijas portāls Madona24.lv uzzināja Madonas novada pašvaldībā.
Joprojām turpinās pieteikumu pieņemšana 2016.gada minirallija sezonas atklāšanas sacensībām "Madona 2016", kas norisināsies 30.janvārī un būs Latvijas Republikas minirallija kausa izcīņas standarta automobiļu grupā pirmais posms.
Minirallijā "Madona 2016" dalībniekiem būs jāsacenšas piecos ātrumposmos ar kopējo garumu 14.09 km, bet kopā ar pārbraucieniem būs jāveic 84.54 km. Otrajā un ceturtajā ātrumposmā būs arī 30% asfalta segums.
Sacensībās drīkstēs piedalīties ne vairāk par 70 ekipāžām. Savukārt cīņas par godalgām notiks 1600, 2000, 2WD, 4WD, 4WD+, Junioru, kā arī Open ieskaites grupās.
Visa minirallija aktivitāte Madonas pusē plānota 30.janvārī, sestdienā. Jau plkst.8.20 sāksies iepazīšanās ar trasi, kamēr sacensību starts nolikts plkst.12.10, Saieta laukumā 1, pie Madonas novada Domes. Minirallijs finišēs ap plkst.15.30 servisa parkā "Madona", turpat Saieta laukumā.
Minirallijs "Madona 2016" tiek organizēts sadarbībā ar Madonas novada pašvaldību un Latvijas Automobiļu federācijas Standartautomobiļu komisiju.