Lauksaimniecības tehnikas iegāde – pārdomāts ilgtermiņa ieguldījums

Kalnakrogs
Kalnakrogs

Pirms iegādājaties lauksaimniecības tehniku, ir rūpīgi jāapsver visi faktori, lai šis pirkums atmaksātos ilgtermiņā. Iegādājoties lietotu tehniku, jūs nekad nevarat būt drošs, cik lielus finansiālus ieguldījumus prasīs iegādātās lauksaimniecības tehnikas remonts un vai šai tehnikai nav kāds būtisks defekts, sliktākajā gadījumā par izdevīgu cenu iegādātā lietotā lauksaimniecības tehnika var izrādīties dārgs metāllūžņu gabals.

Pirms lauksaimniecības tehnikas iegādes ir svarīgi skaidri zināt apstrādājamās augsnes specifiskās īpašības un saimniecības atrašanās vietu, cik lielas platības ir plānots apstrādāt un kādi kultūraugi tiek plānoti audzēt. Ir ļoti būtiski atrast uzticamu lauksaimniecības tehnikas tirgotāju,  kurš spēs analizēt tieši jūsu saimniecības vajadzības un atrast individuāli jums piemērotāko risinājumu, kas atbildīs gan jūsu saimniecības vajadzībām, gan finanšu iespējām, šāds uzņēmums ir SIA Kalnakrogs – ilggadēja pieredze  lauksaimniecības, dārzkopības, komunālās un vides kopšanas tehnikas tirdzniecībā, nomā un servisā, pieredzējuši darbinieki, kuri regulāri atjauno savas zināšanas, un individuāla pieeja ikvienam pircējam. SIA Kalnakrogs ir McHale, CLAAS, LEMKEN, SEKO, TEAGLE Tomahawk, VanWamel PERFECT, MASCAR, URSUS, Fransgard, EMILY un citu zīmolu pārstāvis Latvijā, uzņēmuma zinošie un laipnie darbinieki izstāstīs jums par jūsu iespējām, kā arī parūpēsies par to, lai jūs iegādātos sava uzņēmuma vajadzībām un finanšu iespējām visoptimālāko tehnikas variantu.

Kvalitatīva lopbarība – efektīvas saimniekošanas stūrakmens

Nevienam lauksaimniekam nav noslēpums, ka no barības kvalitātes ir atkarīgs tas, cik lieli būs saimniecības ieņēmumi. Skābbarības kvalitāte ir viens no nozīmīgākajiem faktoriem piena govju izslaukuma rādītājos un gaļas lopu svara pieaugumā, kā arī skābbarības kvalitāte var ietekmēt dzīvnieku veselību. Sliktākajos gadījumos barības kvalitāte var novest pie nopietnām veselības problēmām, kas uzņēmumam var nozīmēt papildu izdevumus un ražības samazināšanos, tādēļ ir svarīgi, lai saražotā barība būtu labas kvalitātes. Lopbarības maisītāji–izdalītāji uzlabo sagatavotās lopbarības apēdamību, tādējādi palielinot piena izslaukumu un tā kvalitāti, kā arī veicinot gaļas liellopu svara pieaugumu. Lopbarības maisītāji–dalītāji dod iespēju ietaupīt uz darba algu un darbaspēka nodokļiem.

 

SIA Kalnakrogs izplata SEKO firmas lopbarības maisītājus–izdalītājus. Jūs varat izvēlēties vertikālā un horizontālā tipa SEKO firmas lopbarības maisītājus–izdalītājus, izvēloties to modeli, kas jūsu saimniecībai būs vispiemērotākais. SEKO firmas maisītāji–izdalītāji būs piemēroti gan smalcinātās barības, gan rituļos un kvadrātķīpās sagatavotās barības smalcināšanā, samaisīšanā un izdalīšanā. Vēl viena SEKO lopbarības maisītāju–izdalītāju labā īpašība ir precīzā svaru sistēma, kas ļauj nosvērt nepieciešamās sastāvdaļas, iegūstot kvalitatīvu, veselīgu un viendabīgas masas lopbarību, un to plašais modeļu un aprīkojuma klāsts ar iespēju šos agregātus nokomplektēt atbilstoši katras saimniecības nepieciešamībai un specifikai.

Nepārmaksājiet uz darbaspēka izmaksām

Pļaujmašīnas–smalcinātāji ir labs risinājums komerciālajiem dārziem, kas palīdzēs uzturēt laukus un dārzus tīrus no zāles un krūmājiem, vienlaicīgi ietaupot uz darba spēka izmaksām, jo viena pļaujmašīna–smalcinātājs spēj aizstāt vairākas darbarokas. Pirms iegādājaties pļaujmašīnu, pārliecinieties, vai tai ir stabils pļaujmašīnas korpuss, tā spēj pielāgot vajadzīgo pļaušanas augstumu, kā arī noskaidrojiet tās pļaušanas platumu un spēju pielāgoties reljefam.  SIA Kalnakrogs izplata PERFECT ražotos pļāvējus–smalcinātājus. PERFECT ražoto tehniku izmanto profesionāļi visā pasaulē jau 70 gadu garumā, PERFECT pļāvēji–smalcinātāji tiek ražoti Nīderlandē, izmantojot kvalitatīvākos materiālus un modernākos tehnoloģiju risinājumus, kas šobrīd nozarē ir pieejami.


Bagātīga kukurūzas raža arī Latvijā

 


Kukurūza pārspēj gan rīsus, gan kviešus un šobrīd ir pasaules līderis graudkopībā. Arī Latvijā aizvien vairāk lauksaimnieku izvēlas audzēt kukurūzu, novērtējot labāko kukurūzas kā kultūrauga īpašību – tā nav prasīga.  Lai iegūtu bagātīgu kukurūzas ražu, ir jāsaprot, ka tieši sēšanas process – kvalitatīva graudu sēšana labi sagatavotā augsnē – ir labas kukurūzas ražas pamats. Kukurūzu sēj ar precīzas izsējas sējmašīnām, pirms sējas uzsākšanas ir precīzi jānoregulē sējas tehnika, lai pārliecinātos, ka tā nodrošināta atbilstošu sējas dziļumu un vienmērīgu attālumu starp augiem. SIA Kalnakrogs piedāvā iegādāties MASCAR kukurūzas sējmašīnas, kas tiek ražotas Itālijā un šobrīd tiek izmantotas vairāk nekā 35 Eiropas valstīs, ražošanas procesā tiek izmantotas jaunākās tehnoloģijas, kā arī  MASCAR aktīvi uzlabo ražošanas procesu, lai samazinātu videi radīto ietekmi ražošanas procesa laikā.  

Ja vēlaties būt droši par izvēlētās tehnikas atbilstību jūsu uzņēmuma vajadzībām vai jums ir nepieciešama profesionāļu konsultācija tehnikas iegādē, sazinieties ar SIA Kalnakrogs, un kopīgi mēs atradīsim jūsu uzņēmumam vispiemērotāko risinājumu.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu