Kredīts bez ķīlas – "Credit24" piedāvājumi

Publicitātes foto
Publicitātes foto

Ja nepieciešami papildu līdzekļi, piemēram, zobārsta apmeklējumam vai pietrūkst naudas pārtikas preču iegādei līdz algas dienai, vērts ieskatīties kompānijas "Credit24" piedāvājumos – izdevīgi dažādu apmēru kredīti. Turklāt, salīdzinot ar banku piedāvājumiem, "Credit24" piedāvā kredītus bez ķīlas, galvojumiem vai izziņām no darbavietas. Noteicošie kredīta bez ķīlas saņemšanā ir ikmēneša ienākumi, maksātspēja, kā arī nepieciešama pozitīva kredītvēsture.

Izvēlies izdevīgākos kredītus bez ķīlas no "Credit24" 
- "Credit24" – kredīti gan jaunajiem, gan esošajiem klientiem tiek izsniegti bez liekām formalitātēm  ķīlas, galvojumiem vai izziņas no darbavietas.
- Noteicošie kredīta bez ķīlas saņemšanā ir ikmēneša ienākumi un tas, cik daudz naudas varat atļauties maksāt katru mēnesi (sedzot ikmēneša kredīta maksājumus).
- "Credit24" piedāvātais kredīts bez ķīlas pieejams no 50 līdz 3000 eiro.
- "Credit24" kredīta atmaksas termiņš ir salīdzinoši garāks nekā citās kompānijās –  sākot no 1 mēneša līdz 2 gadiem.
- Jānorāda, ka kopējā naudas summa katram klientam (atkarībā no maksātspējas) tiek sadalīta vairākos ikmēneša maksājumus. "Credit24" cenšas veicināt pozitīvu aizņemšanās praksi. 

Ātrie kredīti bez ķīlas no "Credit24" – saņem naudu ātri un izdevīgi
- Pirms aizņemšanās rūpīgi izlasi kredīta līguma noteikumus un aizņemies tikai tad, ja atbilsti visiem kredīta līguma nosacījumiem, kā arī ja esi pilnībā pārliecināts par pozitīvu kredīta atmaksu.
- Pozitīvas atbildes gadījumā naudu norādītajā bankas kontā būs 10–15 minūšu laikā.

Lai veiksmīgi saņemtu kredītu bez ķīlas no "Credit24", nepieciešama atbilstoša maksātspēja un stabili ikmēneša ienākumi, kas būs galvenā garantija, lai "Credit24" varētu izmaksāt vajadzīgo naudas summu. 

"Credit24" ātrie kredīti bez ķīlas – paredzēti neparedzētiem un steidzamiem tēriņiem, piemēram, dzīvokļa remontam. Neaizņemies no "Credit24", lai segtu radušos parādus. Pirms aizņemšanās rūpīgi apsver gan naudas nepieciešamību, gan savas atmaksas iespējas – aizņemies atbilstoši savai maksātspējai.