Kāzas svin arī ziemā. Ko dāvināt jaunajam pārim?

Lai gan aktīvākā kāzu sezona ir vasarā un rudenī, arī citos gadalaikos ir daudz pāru, kuri nolēmuši oficiāli vienoties ar laulības saitēm. Kāzas ziemā nav nekas neparasts, tam pat ir savi plusi, jo ir vieglāk noīrēt telpas, sarunāt muzikantus, ēdinātājus, pat ietaupīt, jo karstākajā kāzu sezonā arī cenas mēdz pieaugt. 

Neskatoties uz to, kurā gadalaikā notiek kāzas, viesiem ir jādomā par dāvanām jaunajam pārim. Vieglāk ir tad, ja pāris jau iesniedzis dāvanu sarakstu vai lūdzis dāvanas aploksnītē. Ja tas nav izdarīts, tad viesiem ir pašiem jāpalauza galvas, lai izvēlētos labas dāvanas pārim. 

Dāvanām jābūt tādām, kas patīk un noder abiem. Un tādas atrast nemaz nav tik viegli. Tāpēc piedāvājam dažas idejas, kas var noderēt arī jums, ja tuvākajā laikā jādodas uz kāzām un dāvana vēl nav sagādāta.

Piknika grozs ar piederumiem un karte ar vietām, kur doties
Pikniks ir lielisks veids, kā ikvienam pārim pavadīt laiku kopā ārpus mājas. Pikniku var sarīkot gandrīz jebkurā vietā – gan pilsētas parkā, gan mežā, gan tradicionālo tūrisma maršrutu ietvaros. Lai mudinātu jauno pāri izveidot tradīciju doties piknikos, būt ārā, kustībā, varat uzdāvināt skaistu un parocīgu piknika grozu ar visu nepieciešamo aprīkojumu. Klāt varat arī pievienot receptes ēdieniem un uzkodām, kā arī karti, kurā atzīmētas un aprakstītas vietas, kur aicināt viņus doties un izbaudīt romantisku pikniku divatā.

Romantiska atpūta SPA viesnīcā


Ja jāizvēlas patiešām iecienītas dāvanas pārim, kas vienmēr trāpīs desmitniekā, tad viens no variantiem noteikti ir romantiska atpūta SPA viesnīcā. Tā ir kāzām īsti piemērota dāvana, kas dos jaunajam pārim iespēju kopā pavadīt romantiskus mirkļus. 

Ne visi pāri dodas kāzu ceļojumos. Tad nu šāda dāvana viņiem būs tieši laikā, lai kaut dažas dienas izbaudītu medusmēnesi, patīkamas SPA procedūras, skaistu viesnīcas numuriņu, vienam otra sabiedrību. 

Šādas un citas dāvanas pārim plašā klāstā varat atrast "Lieliska Dāvana" interneta veikalā: https://www.lieliskadavana.lv/davanas-diviem/davanas-parim

Kvalitatīva un personalizēta gultas veļa
Gultas veļas komplekti arī ir jaukas dāvanas pārim. Tomēr, lai šāda dāvana atšķirtos no ikdienišķas veļas un būtu piemērota dāvināšanai kāzās, jāpievērš uzmanība izstrādājuma kvalitātei. Var izvēlēties augstākās kvalitātes audumu, piemēram, zīdu, satīnu, linu. Bet gultas veļu īpašu un unikālu var padarīt ar personalizētu apdruku vai izšuvumiem, tie var būt gan pāra vārdi, gan kāzu datumi, gan kāds skaists teksts. Ir pieejami daudzi uzņēmēji, kuri piedāvā izveidot personalizētu gultas veļu.

Interesantas galda spēles


Jaunas ģimenes rašanās ir iespēja arī veidot jaunas tradīcijas. Jūs ar savu dāvanu varat tajā pielikt roku. Šajā digitālajā laikmetā arvien mazāk laika pavadām ģimenes lokā un jaukās nodarbēs. Tāpēc, lai šim pārim tā negadītos, varat uzdāvināt viņiem vairākas interesantas galda spēles, ko viņi var izmantot, lai dažādotu savu ikdienu. Tās var būt gan intelektuālās, gan atjautības spēles. Noderēs arī tā saucamās sarunu spēles, kur ir kartītes ar jautājumiem un sarunu tematiem, kas palīdzēs attīstīt un uzlabot viņu attiecības.

Dāvanu karte foto drukai
Pēc kāzām pārim noteikti būs ļoti daudz skaistu fotogrāfiju, kas liecinās par šo īpašo dienu. Tomēr vairums no tām būs digitālā formātā. Foto druka, it īpaši, ja vēlas augstas kvalitātes un liela formāta bildes, nav nekāds lētais prieks. Tāpēc jaunlaulātie noteikti novērtēs, ja dāvanā saņems foto drukas pakalpojumus par noteiktu summu. Viņi varēs izgatavot skaistas bildes, ar kurām dekorēt māju, salikt kāzu albumos.