Banner 980x90

Kā sasildīties, kad apkure vēl nav pieslēgta?

Kad silto un saulaino vasaru strauji nomaina lietainais rudens, tad vienīgais, ko gribas darīt, ir ieritināties siltā segā ar karstu tējas krūzi. Ne visiem ir iespējams iekurināt kādu krāsniņu, lai sasildītos, pirms tiek pieslēgta apkure. Bet, neskatoties uz to, ir dažādas alternatīvas, kā sasildīties īsajā laika posmā, kamēr tiek gaidīta apkures pieslēgšana.

Elektriskie kāju sildītāji

 

Vai esat kaut reizi izmēģinājuši kāju sildītāju? Tas ne tikai ātri spēj sasildīt jūsu pēdiņas, bet arī palīdzēs iemigt un padarīt miegu kvalitatīvāku. Kāju sildītāji ir gluži kā relaksācijas veids, ko varētu salīdzināt ar patīkamu masāžu. To lietošana ir ērta un vienkārša. Jums ir jāpieslēdz kāju sildītājs pie elektrības, jāieliek sildītājā iekšā kājas un jābauda siltums, ko tas sniedz. Tā kā kāju sildītāju modeļi ir dažādi, atradīsiet arī modeļus, kuriem ir iespējams regulēt siltuma jaudu, jo katram no mums izpratne par to, kas ir patīkams  siltums, var atšķirties. 

Jums nav jāsatraucas, ja, lietojot kāju sildītāju, gadās iemigt, jo lielākā daļa kāju sildītāju modeļu ir pieejami ar lielisko pašizslēgšanās funkciju, kas paredz, ka pēc konkrēta laika brīža kāju sildītājs izslēgsies pats, lai jums nebūtu jāmostas un par to jāsatraucas. Vidēji lielākā daļa kāju sildītāju izslēdzas pēc 90 min.

Kāju sildītāji ir no patīkama un mīksta materiāla, lai to lietošana būtu jūsu pēdiņām patiešām īsts baudījums.

Gluži kā jebkura prece, arī elektriskie kāju sildītāji ir pieejami dažādās kategorijās – no zemākām līdz pat augstākām cenām. Izvēloties elektrisko kāju sildītāju par augstākām cenām, jums būs iespēja ne vien sasildīt savas pēdiņas, bet arī piedzīvot to, ka pēdiņas tiek izmasētas. 

Elektriskās segas

 

Ja elektriskais kāju sildītājs ir pēdiņu palutināšanai, tad elektriskā sega spēj sasildīt visu ķermeni, lai jūs aizmirstu, ka apkure vēl nemaz nav pieslēgta un ir iestājies aukstais un drūmais rudens laiks.

Apsildāmās segas ir maigas un pūkainas, lai tajās būtu omulīgi ieritināties. Šāda veida segām ir zems elektrības patēriņš, līdz ar to nav jādomā, ka elektriskās segas lietošana varētu  īpaši palielināt jūsu elektrības rēķinu.

Elektriskās segas vai kāju sildītāji nebūt nav viss, ko var iegādāties no sildošo preču sortimenta. Iespējams, jūs uzrunās sildošā muguras josta vai elektriskais spilvens. Izmēģiniet tos visus, lai atrastu sev piemērotāko veidu, kā iegūt siltumu laikā, kad aiz loga līst lietus un pūš vējš.

Dūnu segas un pledi

Ja nevēlaties iegādāties kādu no iepriekšminētajiem produktiem – elekrisko kāju sildītāju vai segu –, tad meklējiet labas kvalitātes dūnu segu vai pledu, lai sasildītos. Dūnu segas ir vieglas un patīkamas ķermenim, tās viegli ieņem ķermeņa formu.

Rūpes par sevi allaž lieciet pirmajā vietā, jo, jūtoties labi, jūs varēsiet paveikt to, ko vēlaties, un, protams, krietni vien labāk parūpēties arī par saviem mājiniekiem.

Interneta veikals 220.lv ir viens no vadošajiem e-veikaliem visā Latvijā, kas piedāvā ļoti plašā izvēlē gan dūnu degas un pledus, kā arī citas dažādu veidu sildošās preces. Nekavējieties ar šo preču iegādi, jo, iestājoties vēsajai sezonai, tās ir ļoti, ļoti pieprasītas daudzās mājās. 

E-veikals 220.lv piegādās jūsu pirkumu maksimāli īsā laika posmā, lai jūs varētu sākt sildīties. Sildošās preces – kāju sildītāji un segas – ir arī lieliska dāvana, kā pārsteigt tuvos un mīļos vai arī palikt šādu dāvanu zem Ziemassvētku eglītes.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu