Dienas horoskops 22.oktobrim

Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay.com
Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay.com

Auns Būsi emocionāli iztukšots, tādēļ nevēlēsies kontaktu īsti ar nevienu. Atceries, ka visgardāk smejas tas, kurš smejas pēdējais.

Vērsis Nāksies samierināties ar to, ko pats esi sastrādājis – sveikā cauri netiksi. Sapratīsi, ka tas, ko esi sasniedzis, ir tālu no ideāla.

Dvīņi Būs diezgan grūti apstākļi – sarežģīti uzdevumi, niķīgi cilvēki. Cilvēks, kurš tev ir pats mīļākais, būs arī lielākais atbalsts.

Vēzis Šodien tu neparādīsi savu to labāko rakstura pusi, pastāv iespējamība iemantot ienaidnieku. Tā kā tev gribas kalt atriebības plānus, viss pārējais tiks nolikts malā.

Lauva  Pilnīgi atteiksies darboties kā grupas dalībnieks. Tu varēsi paskatīties uz situāciju ilgtermiņā, tādēļ būs jācīnās par savu taisnību.

Jaunava Šodien tev ir vajadzīga romantika – pavadīts vakars divvientulībā būs ideāls variants. Nevajag darīt neko tādu, ko būs jātur noslēpumā.

Svari Rutīna tevi ietekmēs ļoti negatīvi, nevarēsi ciest, ka cilvēki tevi mācīs – viss liksies kaitinošs. Ir vērts piestrādāt pie dažādām nomierināšanās metodes.

Skorpions Nāksies kontaktēties ar vecākiem cilvēkiem. Nenoliec savus principus zemē tikai tādēļ, lai pieskaņotos citiem. Tu esi pelnījis vairāk, nekā tev piedāvā.

Strēlnieks Šodiena būs kā viens liels piedzīvojums, bet tevi dažos brīžos ieskaus nevēlama kompānija. Tomēr visam kaut kā būs jātiek cauri.

Mežāzis Kaut kādā ziņā nejutīsies diezko labi. Būs cietusi tava veselība, tādēļ sevi būs jāsargā. Runā ar draugiem, ja tev ir, ko teikt – tas šoreiz ir ļoti svarīgi.

Ūdensvīrs Šodien atklāsi vienu no saviem lielākajiem talantiem. Cilvēki tevi šodien patiesi novērtēs un sapratīs, cik lielu vērtību tu piešķir viņu dzīvei.

Zivis Gribēsies šodien skandālus – tomēr centies mazliet piebremzēt. Visi cilvēki nav tādi, par kādiem viņi sevi pataisa, tādēļ uzmanies.

 

Viss par: Latvijas ziņas