Bīstamo kravu pārvadājumi gan tuviem, gan tāliem maršrutiem

Publicitātes foto
Publicitātes foto

Bīstamo kravu pārvadājumi prasa uzmanību un rūpību. Neskatoties uz kravas piegādes vietu, vai tas ir tepat Baltijas valstu mērogā, Eiropā vai kravas piegāde jāveic pie aizokeāna sadarbības partnera – šim transportēšanas procesam un darba efektīgai organizēšanai ir nepieciešams uzticams loģistikas partneris. 

Kas ir bīstama krava? Krava par bīstamu tiek uzskatīta apstākļos, kad, neievērojot bīstamo kravu pārvadāšanas noteikumus, tā var radīt kaitējumu cilvēka dzīvībai un veselībai, kā arī nodarīt postījumus apkārtējai videi.

Bīstamo kravu pārvadājumu specifikas ievērošana
Šāda veida pārvadājumi tiek iedalīti sešās apakšklasēs, kas atkarīga no transportējamās kravas veidojošo vielu un ražojumu sprādzienbīstamības un aizdegšanās bīstamības. Bīstamo kravu klasifikācijā atrodamas
- sprāgstvielas,
- gāzes,
- šķidras un cietas degvielas,
- oksidējošas vielas,
- toksiskas vielas un citas. 

Bīstamo kravu pārvadāšanai ir jāievēro virkne prasību, kā arī kravas nosūtītājam attiecīgi ir jānodrošina kravas iepakošana un dokumentācijas sagatavošana, atbilstoši ADR kravu pārvadājumu nosacījumiem, izmantojot autotransportu, jūras un avio transportu. No drošības viedokļa raugoties, katrs pārvadājumu veids ir drošs, ja tiek ievērotas visas nepieciešamās prasības no visām pusēm. 
Savukārt pārvadātājs nodrošina transporta līdzekļa atbilstību bīstamo kravu pārvadājumu veikšanai. Transportlīdzeklī noteikti jāatrodas kravas pavaddokumentiem, transportlīdzekļa atbilstības sertifikātam, rakstiskajai instrukcijai (avārijas kartiņai), vadītāja apliecībai bīstamo kravu autopārvadājumiem, kā arī drošības aprīkojumam kā stāvbalstam, brīdinājuma zīmēm, aizsargbrillēm, cimdiem, ugunsdzēšamajiem aparātiem u.c.
Lai veiktu bīstamo kravu pārvadājumus, ir jāievēro ļoti daudz nianšu, un vislabāk šos pienākumus uzticēt loģistikas profesionālim.

Uzņēmums, kas pārzina visus loģistika jautājumus
Kravu pārvadājumus pa jūras, gaisa un sauszemes ceļiem piedāvā "Cargomax". Uzņēmumam ir vairāk nekā 8 gadu ilga pieredze loģistikas jautājumos, teritoriāli aptverot teju visus kontinentus. 
- Uzņēmums Jums piedāvās pilnu loģistikas servisu, sākot no kravu iekraušanas, noformēšanas, maršruta izvēles. Uzņēmuma speciālisti sniegs visu nepieciešamo informāciju, lai Jūsu sagatavotā krava atbilstu visiem drošības nosacījumiem, nekaitējot cilvēkiem un neapdraudētu ekoloģisko sistēmu.
- Sadarbojoties ar starptautisko holdingu "Militzer&Muench", galvenajām jūras līnijām un esot "Global Container Group" asociācijas biedram, "Cargomax" aptver visas lielākās pasaules ostas, bet uzticamais sadarbības partneru tīkls ļauj īstenot regulāras piegādes par konkurētspējīgām izmaksām. 
- Bīstamo kravu pārvadājumi tiek veikti arī pa sauszemi, izmantojot autotransportu, kas ir viens no populārākajiem kravu transportēšanas viediem, jo ļauj elastīgi plānot piegādes datumus un maršrutus. "Cargomax" kravu pārvadājumus ar autotransporta veic Eiropas mērogā.

Krava tiks atmuitota un apdrošināta
"Cargomax" veic arī kravu atmuitošanu un apdrošināšanu. Uzņēmuma muitas brokeri noformēs Jūsu kravu atbilstoši visām regulām, kā arī pārstāvēs Jūsu intereses muitas kontroles punktos. Kravu apdrošināšana ļaus saglabāt sirdsmieru gadījumos, kad bīstamo kravu pārvadājumu galamērķis ir pāri okeānam. Lai šie pārvadājumi būtu droši, tos var apdrošināt pret visiem riskiem, kuri iespējami transportēšanas laikā. 

Plašāka informācijas par uzņēmuma piedāvātajiem kravu pārvadājumu veidiem, noderīgu informācijas par kravu specifiku, un arī speciālistu kontaktinformāciju meklējiet mājaslapā Cargomax.lv! Izvēlieties uzticamu un profesionālu sadarbības partneri!