Bio kanalizācija – kas tā ir un kādēļ to ierīkot?

Ne visās mājās ir iespēja pieslēgties centrālajai vai pilsētas kanalizācijas sistēmai, tādēļ namīpašniekiem jādomā citi risinājumi. Iespējamie varianti ir vairāki, piemēram, septiķis, izsmeļamā bedre, grodu sistēmas, kā arī bioloģiskās attīrīšanas iekārtas. 

Šoreiz nedaudz vairāk par divām iespējām  septiķi un bioloģisko attīrīšanas iekārtu. 

Septiķis 
Septiķis ir viens no parocīgākajiem un cenas ziņā izdevīgākajiem risinājumiem. Jāņem vērā, ka septiķi ir dažādi, tādēļ pirms tā iegādes svarīgi izvērtēt savas vajadzības un iespējas. Piemēram, vienkāršāks variants ir klasisks septiķis bez liekām ekstrām. 

Ja kanalizācijas sistēmas izvietošanai ir maz vietas, tad var izvēlēties kanalizācijas septiķi ar infiltrācijas tuneļiem. Lai arī šāds kanalizācijas septiķis izmaksā dārgāk, tas ir ergonomisks, turklāt aizņem maz vietas. 

Bioloģiskās attīrīšanas iekārta
Vēl viena opcija, ko vērts apskatīt, ja aktuāla kanalizācija privātmājai, ir bioloģiskā attīrīšanas iekārta. Tā ir videi draudzīga un ilgtspējīga, vienkārši uzstādāma un ērti kopjama. Vēl daži iemesli, kādēļ šāda kanalizācija ir labs risinājums:

  • tiek likvidēts līdz pat 95% piesārņojuma;
  • bioloģisko attīrīšanas iekārtu apkope neprasa daudz pūļu;
  • tām nav iekšējo kustīgo detaļu, kas var traucēt sistēmas apkopē;
  • labs ilgtermiņa ieguldījums;
  • kompakts izmērs, neaizņem daudz vietas;
  • iekārtas darbojas dažādos laikapstākļos;
  • nerada kaitējumu dabai;
  • piemērots risinājums gan privātmājām, gan uzņēmumiem, piemēram, veikaliem un kafejnīcām

Šāda tipa bio kanalizācija nodrošina, ka vielu sadalīšanas rezultātā tiek iegūts tīrs ūdens bez garšas un smaržas. 

Pirms jebkādas kanalizācijas sistēmas uzstādīšanas pārbaudiet, vai tā ir sertificēta un tai tiek piešķirta garantija. 

Kam uzticēt kanalizācijas ierīkošanas darbus?
Lai izvēlētā kanalizācijas sistēma labi kalpotu ilgtermiņā, ir svarīgi izvēlēties labu un uzticamu servisu, kas ne tikai piedāvā kvalitatīvas sistēmas, bet arī to pareizu uzstādīšanu. 

Meklējot risinājumu savai mājai, vērts ieskatīties bio-kanalizacijas.lv piedāvājumā. Klientiem tiek piedāvāta bioloģiskā kanalizācija, kanalizācijas septiķu uzstādīšana, kā arī citi risinājumi ilgtspējīgam rezultātam. Pieredzējušie speciālisti, izvērtējot jūsu vajadzības, sniegs konsultācijas un palīdzēs izvēlēties piemērotāko variantu tieši jūsu situācijai. Ieskatieties, lai uzzinātu vairāk bio-kanalizacijas.lv!

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu