Auto aizdevuma risinājums negaidītām situācijām

Foto: Pixabay.com
Foto: Pixabay.com

Ja steidzami nepieciešama nauda un esi automašīnas īpašnieks, tad kredīts pret auto ķīlu Tev dos iespēju saņemt aizdevumu līdz pat 90% apmērā no Tev piederošās automašīnas vērtības. Šis risinājums ļaus gan saņemt aizdevumu ar izdevīgiem nosacījumiem, gan turpināt braukt ar ieķīlāto automašīnu.

Kam izsniedz kredītu pret auto ķīlu?
Lai saņemtu šāda veida aizdevumu, Tavā īpašumā jābūt automašīnai, kurai ir vēl vismaz mēnesi derīga tehniskā apskate un nav nekādu nozīmīgu defektu. Pieredzējuši eksperti noteikts Tavas mašīnas tirgus vērtību, bet Tu varēsi saņemt kredītu pret auto ķīlu gandrīz pilnā apmērā no šīs summas. Atceries – kredītu varēsi saņemt tikai, ja
- automašīna ir reģistrēta uz Tava vārda;
- uz to neattiecas iepriekš neatrisinātas finansiālās saistības, piemēram, neatmaksāts līzings;
- automašīna nav vecāka par 20 gadiem.

Kas jādara, lai saņemtu kredītu?
Lai saņemtu kredītu pret auto ķīlu, nepieciešams iesniegt pieteikumu uzņēmumam, kas nodrošina šādu pakalpojumu. To lielākoties iespējams izdarīt gan uz vietas pie kredītdevēja, gan elektroniski – internetā. Konkrētā uzņēmuma mājaslapā būs izvietota precīzāka informācija. Pēc pieteikuma saņemšanas un izskatīšanas kredīta devējs sagatavos līgumu, ko būs iespējams parakstīt gan ar roku, gan elektronisko parakstu – kā klientam ērtāk.

Pēc tam, kad būsi noslēdzis līgumu ar aizdevēju, uz CSDD ar kurjeru tiks nosūtīta pilnvara, kas Tev būs jāapstiprina, dodoties uz tuvāko CSDD filiāli. Tur būs jāreģistrē sava automašīna kā nodrošinājums aizdevuma saņemšanai. Pēc pilnvaras apstiprināšanas Tu varēsi saņemt nepieciešamo kredītu, turklāt varēsi turpināt braukt ar savu auto kā līdz šim.

Kā notiek kredīta atmaksa?
Kredīts jāatmaksā saskaņā ar grafiku, par kādu būsi vienojies ar aizdevēju. Ja izvēlēsies maksāt nelielus ikmēneša maksājumus, tad naudu varēsi atmaksāt ilgākā laika periodā, taču kopējā summa būs lielāka. Ja vēlies atmaksāt mazāku summu, tad labāk maksāt lielākus ikmēneša maksājumus īsākā laika posmā. Taču, ja vēlēsies kredīta summu atmaksāt ātrāk nekā noteiktajā laikā, tad to varēsi darīt, vienojoties ar aizdevēju, turklāt tādā gadījumā Tev nebūs jāmaksā kredītprocenti par atlikušo nomaksas laiku.

Ja esi auto īpašnieks, atceries, ka kredīts pret auto ķīlu būs glābiņš brīžos, kad steidzami nepieciešami papildu finanšu līdzekļi! Lēmumu pa auto ieķīlāšanu pieņem, rūpīgi izvērtējot savas iespējas aizdevumu atmaksāt!