Aizdevumi ar 24 mēnešu atmaksas termiņu –  risinājums neplānotās situācijās

Publicitātes foto
Publicitātes foto

Tu jau zini –  studentiem un viņu vecākiem rudenī ir vairāk izdevumu: vienam jāpārceļas uz galvaspilsētu, kur būs vajadzīga nauda dzīvokļa īres maksai, citam nepieciešami rudens zābaki, vēl kādam arī jauns portatīvais dators būtu noderīgs. Samazini finansiālo slodzi, izmantojot interneta aizdevumus –  tie ļaus Tavus tēriņus vienmērīgi sadalīt ilgākā laika posmā līdz pat 24 mēnešiem. 

Aizdevumi internetā ir viegli noformējami, jo nepieciešams
- telefons un dators,
- interneta pieslēgums,
- laba kredītsaistību un līgumsaistību vēsture.

Naudas aizdevums  ir pieejams Latvijas Republikas iedzīvotājiem vecumā no 20 līdz 75 gadiem.

Individuāla pieeja katram klientam 
Latvijā viens no pazīstamākajiem aizdevumu sniedzējiem Vivus.lv piedāvā aizdevumus līdz pat 1500 eiro ar atmaksas termiņu līdz 24 mēnešiem. Vivus.lv, rūpējoties par aizņēmēja finansiālo labklājību, izvērtē ikviena aizņēmēja ienākumu regularitāti un katram piešķir individuālu kredītlimitu. Tāpēc pirms pieteikuma aizpildīšanas pārliecinies, ka aizdevuma summa nepārsniedz 40 procentu no Taviem ienākumiem!

Ērti pārvaldāmi aizdevumi
Lai noformētu aizdevumu:
- apmeklē mājaslapu Vivus.lv;
- uz kalkulatora skalām atzīmē vajadzīgo naudas summu un plānoto atmaksas termiņu. Kalkulators automātiski aprēķinās ikmēneša maksājuma apmēru;
- ja ikmēneša maksājuma summa ir Tev piemērota, spied "Saņemt aizdevumu";
- aizpildi reģistrācijas anketu;
- gaidi ziņu no Vivus.lv klientu apkalpošanas speciālistiem.

Pieteikumi tiks izskatīti pāris minūšu laikā arī sestdienās un svētdienās laikā no plkst. 7:00 līdz plkst. 24:00. Tomēr ņem vērā: noformējot aizdevumu brīvdienās, naudu saņemsi darbdienā, kad bankas veic naudas pārskaitījumus. 

Katram aizņēmējam  Vivus.lv mājaslapā ir savs profils, kurā vienkopus iespējams apskatīt līgumu, kredītsaistību grafiku un aktuālos maksājumus. Ikmēneša rēķinu vari saņemt gan pasta kastē, gan e-pastā.  Rēķinu apmaksu var veikt ar pārskaitījumu interneta bankā, klātienē bankas filiālē vai Latvijas Pasta nodaļās, kā arī "Narvesen" veikalos. 

Vaicā padomu klientu konsultantiem!
Situācijās, kad jūti –  konkrētajā mēnesī Tava finansiālā situācija nav tik stabila –, kredīta atmaksas termiņu maksājumu iespējams pagarināt par vienu mēnesi. Šādā gadījumā ikmēneša maksājuma vietā jāveic maksa par termiņa pagarināšanu. Tās apmēru varēsi apskatīt savā Vivus.lv lietotāja profilā. 

Aizņemies atbildīgi!
Aizdevumi internetā ir operatīvs veids, kā atrisināt negaidītas finanšu vajadzības, taču aizņemies atbildīgi! Lai noskaidrotu sev piemērotāko risinājumu, kontaktējies ar Vivus.lv klientu speciālistiem, zvanot pa tālruni 67439777, rakstot e-pastu uz info@vivus.lv vai sarunājoties ar konsultantu tiešsaistes čatā aizdevēja mājaslapā Vivus.lv.