Vietējās ziņas

 • Covid-19 laiks – kādēļ labs laiks mājokļa remontam?

  Negaidītā Covid-19 pandēmija ir dramatiski ietekmējusi visu pasaules iedzīvotāju dzīvi un piespiedu kārtā mainījusi sabiedrības funkcionēšanas veidu. Apkārt valda neparedzama un mistiska noskaņa, un mums neatliek nekas cits, kā pielāgoties.   

 • Kādu automašīnu pirkt – lietotu vai jaunu?

  Domājot par automašīnas iegādi, viens no svarīgākajiem lēmumiem, kas jāpieņem – pirkt lietotu vai jaunu automašīnu. Pieņemot šo lēmumu, ir jāņem vērā vairāki dažādi faktori – cena, finansiālās iespējas, apdrošināšanas izmaksas, uzticamība, citu pircēju un lietotāju atsauksmes. Tas viss var būtiski ietekmēt jūsu gala lēmumu.        

 • Kā aizkavēt ādas novecošanos un cīnīties ar tās pazīmēm

  Laiks ir nepielūdzams – mēs visi novecojam, mūžam jauns nepaliks neviens. Lai gan noveco viss ķermenis, visvairāk novecošanās pazīmes pamanāmas tieši uz ādas, jo tā ir nepārtrauktā mijiedarbībā ar apkārtējo vidi, reaģē uz dzīvesveidu un veselības stāvokli. Tomēr novecošanās pazīmes uz ādas arī nav nolemtība, jo, pareizi koriģējot dzīvesveida faktorus un izmantojot efektīvas metodes, iespējams aizkavēt ādas novecošanos un arī mazināt jau esošās pazīmes. 

 • Vidzeme – tās tradicionālie ēdieni

  Miguel Angel Alvarez Bernardo/ flickr.com

  Vidzeme ir reģions, kas zināms ar tā vijīgām un gleznainām upēm, ielejām un pakalniem, plašiem un bagātiem mežiem, vecām pilsētām un skaistu arhitektūru, kā arī vidzemniekiem – cilvēkiem, kas par lielāko vērtību, ar ko tie lepojas, uzskata tieši savu ģimeni un visus Latvijas iedzīvotājus.

 • Gadījumi, kad KASKO apdrošināšanu var neizmaksāt

  Prātīgi autovadītāji papildu obligātajai OCTA apdrošināšanai bieži izvēlas arī KASKO apdrošināšanu, lai braucieni ar auto vienmēr sagādātu prieku un nekad raizes. Tomēr jāatceras, ka reizēm ir situācijas, kad KASKO apdrošināšanas polise var nedarboties. Lai nebūtu lieku pārsteigumu uz ceļa, apdrošināšanas portāls Manapolise.lv aicina iepazīties ar dažiem gadījumiem, kad KASKO atlīdzību var neizmaksāt.

 • Zobu higiēna – kas par to jāzina

  Vai arī jums zobārsts vizītes laikā ir vaicājis, kad pēdējo reizi bijāt pie zobu higiēnista? Daudzi uz šādu jautājumu atbild – nekad! Bieži vien vidējās un vecākās paaudzes cilvēki šo zobārstniecības pakalpojumu joprojām neuztver nopietni un neredz jēgu tam tērēt ne savu laiku, ne līdzekļus. 

 • Latvijā darinātas rotaslietas NelaGems.com

  Latvijas rotaslietu zīmols Nela Gems rada rotaslietas, kas ļaus mirdzēt spožāk katrai sievieti gan ikdienā, gan svētkos.

 • 10 idejas, kādu dāvanu izvēlēties zīdainītim

  Kādu dāvanu sagādāt, ja jādodas ciemos pie zīdainīša? Tas ir jautājums, kas ir aktuāls daudziem no mums, jo katrā ģimenē tuvāku vai tālāko radu un draugu lokā piedzimst bērniņi, kurus vēlamies apciemot un apsveikt ar ierašanos šajā pasaulē. Tukšām rokām taču neies ciemos, tāpēc tiek domāts par piemērotu dāvanu. Esam apkopojuši desmit dāvanu idejas jaundzimušajam. 

 • Zemnieku saimniecībai "Kliģeni" pērn par 7% pieauga apgrozījums1

  Cēsu rajona Raunas pagasta zemnieku saimniecība "Kliģeni" pagājušajā gadā strādāja ar 2,862 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 7% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt saimniecības peļņa saruka vairākas reizes - līdz 16 994 eiro.

 • Ērgļu pašvaldība rīko meža cirsmu izsoli "Brakos" un "Gaitniekos"

  Ērgļu novada pašvaldība šodien plkst.11 rīko meža cirsmu atklātu izsoli ar augšupejošu soli nekustamajos īpašumos "Braki" un "Gaitnieki", liecina paziņojums pašvaldības mājaslapā.