Banner 980x90

Madonā izglābj slīkstošu makšķernieku

4.septembrī ap plkst.10.00 glābēji Madonā, Karjera ezerā, izglābuši slīkstošu makšķernieku, aģentūra LETA uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Ap 65 gadus vecs vīrietis ar laivu bija devies ezerā, tā bija apgāzusies un izkļūšanai krastā viņam bija nepieciešama glābēju palīdzība.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD darbinieki devušies palīgā iedzīvotājiem 20 izsaukumos, un visbiežāk - 11 reizes - viņu palīdzība lūgta Rīgā.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)