Banner 980x90

IKO jumta segumi – īstā izvēle jūsu mājai

Lai māja kalpotu ilgi un uzticami, nepieciešams to atbilstoši uzturēt un labiekārtot. Īpašu uzmanību ir vērts pievērst mājas jumtam, jo tas ietekmē ne tikai ēkas mūža ilgumu, bet arī tās iemītnieku komfortu. Tāpēc ir būtiski izvēlēties kvalitatīvu un ilgmūžīgu jumta apdares risinājumu. IKO jumta segumi ir lielisks veids, kā savam īpašumam nodrošināt augstākās kvalitātes jumtu, kas uzticami kalpos vairākas desmitgades.

Uzticams jumta segumu ražotājs

IKO ir Kanādas uzņēmums, kas kļuvis par jumta segumu nozares līderi, savu produkciju ražojot jau vairāk nekā pusgadsimtu. Gadu gaitā, attīstoties un veicot uzlabojumus, tas spējis izstrādāt tik augstas kvalitātes produktus, ka tos izmanto, kā “zelta standartu” visā pasaulē. Uzņēmums visā pasaulē iekarojis klientu uzticību ar augstas kvalitātes, ilgmūžīgiem, viegli montējamiem un estētiski pievilcīgiem jumta segumiem katra klienta vajadzībām. Arī Latvijā IKO produkcija ir pazīstama jau vairāk nekā 20 gadus. IKO jumta segumus var ieraudzīt gan uz privātmāju, gan sabiedrisku un komerciālu ēku jumtiem.

Bitumena šindeļi pat skarbākajiem laikapstākļiem

IKO bitumena šindeļi ir viens no populārākajiem jumta apdares risinājumiem. Tie ir jaunās paaudzes mīkstais jumta segums, kas garantē augstu kvalitāti un ilgmūžību, uzticami kalpojot no 15 līdz pat 30 gadiem. Bitumena šindeļi nepieviļ pat skarbākajos laikapstākļos, jo ir īpaši izturīgi pret vēju, ūdeni un sniegu. IKO jumta šindeļus ir iespējams uzklāt jebkuras sarežģītības jumtiem, nodrošinot gaumīgu un kvalitatīvu rezultātu arī stāvām un vertikālām virsmām. Tie ir pieejami daudzveidīgās dizaina un krāsu variācijas, tāpēc katram klientam ir iespēja piemeklēt savai gaumei atbilstošāko variantu. Turklāt IKO bitumena šindeļu uzklāšana ir ātra un viegla, tāpēc to iespējams veikt pašu spēkiem.

Kur iegādāties IKO jumta segumus?

Pašmāju ražotājs “RIPO International” jau vairāk nekā 20 gadus saviem klientiem piedāvā kvalitatīvas preces mājas un tās teritorijas labiekārtošanai, kā arī būvniecībai. Uzņēmuma preču klāstā pieejami arī IKO jumta segumi. Laminētie divslāņu IKO šindeļi ir viens no pieprasītākajiem jumta apdares risinājumiem. Tie ir lielisks papildinājums ikvienas ēkas arhitektūrai, veidojot vizuāli dinamisku efektu. Savukārt tradicionālie bitumena šindeļi efektīvi absorbē skaņu un saules ietekmē nezaudē savu krāsu, tādējādi nodrošinot estētiski pievilcīgu izskatu pat pēc vairākiem gadiem.

“RIPO International” produktu sortimentā atrodami ne tikai augstākās kvalitātes IKO jumta segumi, bet arī viss nepieciešamais jumta seguma uzklāšanai un pabeigšanai. Pieejami dažāda veida apakšklāji, augstas kvalitātes naglas, apstrādes līdzekļi. Tāpat pieejama arī jumta ventilācija, kas pagarina jumta kalpošanas laiku.

Jumta kalkulators – ātriem un ērtiem aprēķiniem

“RIPO International” mājaslapā ir iespējams ne tikai iegādāties kvalitatīvus jumta segumus un nepieciešamos papildmateriālus, bet arī aprēķināt jumta uzstādīšanai nepieciešamo materiālu daudzumu. Izmantojot unikālo IKO jumta kalkulatoru, iespējams iegūt materiālu sarakstu, kas nepieciešams tieši jūsu jumta projektam. Turklāt, to nosūtot “RIPO International”, varat saņemt individuāli sagatavotu cenu piedāvājumu.

Uzzināt vairāk par IKO jumta segumiem un tos pasūtīt varat mājaslapā ripointernational.lv.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu