Banner 980x90

Gatavojies riepu maiņai laikus!

Ja gadā ir četri gadalaiki, tad autovadītājiem tie ir tikai divi – siltie gada mēneši, kad ceļu stāvoklis ir patīkams, un ziemas mēneši, kuros pārvietošanos ar auto daudz izteiktāk ietekmē laikapstākļi aiz loga. Līdzīgi kā izvēloties piemērotus apavus, nepieciešams izvēlēties arī automašīnas riepas, kas tiek piemeklētas, balstoties ne tikai uz gadalaika un sezonas maiņu, bet arī uz braukšanas paradumiem. 

Gan auto riepas, gan to diski ir būtiska sastāvdaļa automašīnas saķeres veidošanai ar ceļu, tādēļ riepu izvēli nevajadzētu uzskatīt par maznozīmīgu procesu. MMK Riepu Serviss noteikti neskoposies ar padomiem un ieteiks labāko izvēli, balstoties uz visiem aspektiem.

Kādas riepas var uzstādīt?

Ir dažādi riepu veidi – ziemas, vasaras un vissezonas riepas. Apskatīsim katru no tiem!

  • Ziemas riepas – tās var būt gan ar radzēm, gan bez radzēm. Jāņem vērā, ka ir valstis, kurās radžoto riepu lietošana nav atļauta. Viens no galvenajiem ziemas riepu rādītājiem ir protektora dziļums, kas nav zemāks par četriem milimetriem. Ziemas riepas tiek ražotas no atšķirīga sakausējuma gumijas, kas aukstā laikā nodrošina labāku saķeri ar ceļa segumu, taču var deformēties, braucot pa saulē uzkarsušu asfaltu.
  • Vasaras riepas – tās tiek ražotas no tāda gumijas sakausējuma, kas labi panes karstumu un braukšanu pa salīdzinoši siltu ceļa segumu, taču vasaras riepas noteikti sāks bojāties un pat plaisāt ziemas mēnešos.
  • Vissezonas riepas – universāls risinājums, ja gada griezumā ar automašīnu braucat salīdzinoši reti, prātīgi un pa labas kvalitātes ceļiem.

Kādas riepas der manam auto?

Ja nevarat izlemt to, kāda veida riepas jums ir vispiemērotākās, MMK Riepu Serviss garāžās strādājošie speciālisti noteikti palīdzēs ar padomu, riepu servisu un arī apkopi. Pērkot riepas savai automašīnai, iesakām ieklausīties meistaru teiktajā, jo piemērotas automašīnas riepas rūpējas ne tikai par ceļu satiksmes dalībnieku drošību, bet arī būtiski ietekmē paša spēkrata mūžu un kvalitāti. 

Kvalitatīvas riepas Rīgā var atrast "MMK Riepu Serviss" piedāvājumā. Šeit tiek nodrošināti arī tādi pakalpojumi kā riepu montāža un riepu balansēšana. Uzzināt vairāk par riepām un pakalpojumu klāstu var www.mmkserviss.lv!

Nekvalitatīvas automašīnas riepas nenodrošina labu saķeri ar ceļu, drošu bremzēšanu un labu vadāmību ne tikai pagriezienos, bet arī kopumā, vadot automašīnu. Uzticies meistariem, un ikdiena kļūs vieglāka!

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)