Mājas vīnu degustācija "Domu pieturā"

Piedzīvo emocionālu satikšanos, prieku un garšas baudas nelielajā ģimenes vīna darītavā SIA "Domu pietura", kas atrodas vienā no sakoptākajām Madonas privātmājām! 
Turpinot vīnkopja, dzīvās leģendas Kārļa Dumbrāja (1918.-2019. g.) vismaz 60 gadu garumā koptās mājas vīna gatavošanas tradīcijas, šodien uzņēmumā turpina darboties nākamās paaudzes. Tiek raudzēti ap 20 dažādu veidu vīni no meža un dārza ogām. Lielu atzinību un klientu pieprasījumu izpelnījušies meža ogu vīni - piesātinātais un samtainais melleņu vīns, aromātiskais aveņu vīns, klasiskais dzērveņu vīns, kā arī pussausais aroniju vīns. Kopumā vīna darītavā tiek raudzēti ap 20 dažādu veidu vīni, to skaitā upeņu, jāņogu, cidoniju, ābolu, plūmju, ķiršu, pīlādžu, pat piemājas dārzā augošo vīnogu vīns, tomēr, ņemt vērā to, ka vīna darīšana ir ļoti sezonāls, radošs un dažkārt arī neprognozējams process - ne vienmēr iespējams baudīt un iegādāties visus vīna veidus vienlaicīgi. Uzņēmums, kurš izveidots 2012. gadā, tūrismu ir izvēlējies kā savas darbības pamatvirzienu un veidu, kā reklamēt saražoto produkciju. Tūristiem tiek piedāvāta 1,5 stundu gara degustācijas programma, kas sevī ietver 4 dažādu mājas vīnu degustāciju ar uzkodām, aizraujošu stāstījumu, sarunas par vīnu un to, kas ir bijusi noslēpumu atslēga Kārļa Dumbrāja 101 gadu garajam mūžam. Vasarā līdz 65 cilvēku lielas tūristu grupas tiek uzņemtas āra teltī, kura iekārtota kafejnīcas stilā, savukārt ziemā uzņēmums degustācijas siltos apstākļos var nodrošināt līdz 35 cilvēku lielām grupām. Gādājot par īpašu noskaņu un muzikālo noformējumu, "Domu pietura" kļuvusi par skaistu pieturu arī jaunajiem pāriem un/vai kāzu viesiem. Ikdienā ikvienam interesentam, saskaņojot pieteikumu, piemājas veikaliņā iespējams iegādāties saražoto produkciju. Vien atsevišķos gadījumos un svētku reizēs uzņēmums piedalās gadatirgos vai gatavo skaistas dāvanas – vīna pudeles īpašā noformējumā.

Adrese: Raiņa iela 19, Madona, LV-4801
Tālrunis: +371 29296045, +371 26395710
Mājaslapa: www.visitmadona.lvwww.domupietura.lv
E-pasts: info@domupietura.lv
GPS koordinātes: 56.855767, 26.210848

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)