Kazu ferma un siera ražotne "Līvi"

Zemnieku saimniecība "Līvi" ir mīlošas ģimenes uzņēmums, kas atrodas pašā Latvijas viducī Gaiziņa pakājē. Saimniecībā galvenais uzsvars tiek likts uz kazas siera radīšanu un šīs delikateses kultūras attīstīšanu Latvijas un pasaules mērogā.

Klīst runas, ka mutīgais saimniecības īpašnieks Raimonds ir Minhauzena tuvs radinieks. Tās baumas izplata saimniecības apmeklētāji, nespējot noticēt Raimonda krāšņajiem un nepieradinātajiem stāstiem. Zemnieku saimniecība "Līvi" apmeklētājiem piedāvā ekskursiju, humora pilnus saimnieka stāstus, siera ražotnes apskati, sieru degustāciju un produkcijas iegādi. Tāpat kazu fermā un siera ražotnē "Līvi" redzēsiet vienu no lielākajiem kazu ganāmpulkiem Latvijā (~ 300 kazas). 

Adrese: z/s "Līvi", "Ozolkrogs", Bērzaunes pagasts, Madonas novads, LV 4853
Tālrunis: +371 29180251, +371 29187164
Mājaslapa: www.zslivi.lv
E-pasts: kazas.siers@inbox.lv
GPS koordinātes: 56.8242436, 25.9939412

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)