Jāņa Seiksta keramikas darbnīca

Jāņa Seiksta keramikas darbnīcai piešķirta kultūras zīme "Latviskais mantojums". To piešķir Latvijas tūrisma uzņēmējiem, kuri joprojām mūsdienās saglabā un rāda latviskās kultūras un tradicionālās vērtības savas saimniecības apmeklētājiem. 

Ar keramiku Jānis Seiksts nodarbojas jau vairāk nekā 40 gadus. Viņš ir Latvijas Mākslinieku savienības biedrs no 1980. gada. Viņa darināto veidojumu klāsts ir ļoti plašs – nelieli suvenīri ar Madonas simboliku, svilpaunieki, svečturi, vāzes (arī liela formāta grīdas vāzes), krūzes, dekoratīvie sienas šķīvji, servīzes, dārza dekoratīvā keramika un citi izstrādājumi gan no māla, gan šamota. Arī glazūru toņu un krāsu klāsts ir ļoti plašs – katrai gaumei piemērots. Pie keramiķa mājas ir skaists daiļdārzs, kurā izvietotas arī saimnieka veidotās dārza skulptūras. Apmeklētājiem tiek piedāvāta ekskursija pa podnieka darbnīcu, keramikas cepļa apskate, līdzdalība māla podu veidošanā, pie mājas esošā daiļdārza un ekspozīcijas apskate, dārza keramikas un māla izstrādājumu iegāde un pasūtīšana.

Adrese: Dumpu iela 16, Madona, LV-4801
Tālrunis: +371 26126247
Mājaslapa: www.madona.lvwww.razotsmadona.lv
E-pasts: tijaseiksta@gmail.com
GPS koordinātes: 56.8608053, 26.2068236

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)