Vietējās ziņas

 • 8 iemesli, kāpēc pirkt kontaktlēcas interneta veikalā Lensor.eu

  Kontaktlēcu iegāde interneta veikalā var šķist riskanta un sarežģīta, tomēr gribam jūs pārliecināt par pretējo. Šobrīd jau liela daļa no mums uzticas interneta aptiekām, ērti un ātri iegādājoties medikamentus, tad kāpēc gan neuzticēties kontaktlēcu interneta veikalam? 

 • Aktualitātes kravu pārvadājumu nozarē 2021. gada sākumā

  Pēdējā laikā ievērojamas pārmaiņas gan uzņēmējiem, gan kravu pārvadātājiem ir nākušas līdz ar jaunā gada sākšanos, kad Lielbritānija oficiāli turpmāk nav daļa no Eiropas Savienības. Ko tas nozīmē uzņēmējam, kurš regulāri veic pārvadājumus no, uz vai tranzītā caur Lielbritāniju? SIA Vervo mājaslapā ir atrodami dažādi risinājumi, soli pa solim, lai atvieglotu muitas procedūras un turpinātu nodrošināt vienmērīgu un ātru satiksmes plūsmu. SIA Vervo loģistikas speciālisti ir zinoši un ar savām zināšanām labprāt dalās, sniedzot bezmaksas konsultācijas jaunajiem un pastāvīgajiem klientiem.

 • Noderīgi ikdienas aksesuāri Apple ierīcēm

  Apple ierīces bez aksesuāriem nav iedomājamas — par tiem varbūt ikdienā gluži neprātojam, taču patiesībā tie ir neatsverami mūsu ērtībai, ierīces drošībai un funkcionalitātei. Bez šaubām, pareizi izvēlēti aksesuāri kalpo arī kā stila odziņa tavam iPhone, iPad, Apple Watch vai MacBook. 

 • 5 unikāli fakti par spāņu valodu

  400 miljoni cilvēku. Tik neaptverami daudz pasaulē ir cilvēku, kuriem spāņu valoda ir dzimtā valoda un ir vēl vairāk tādu, kuri prot tajā sarunāties. Spāņu ir otrā lielākā valoda pasaulē pēc runātāju skaita, un interesanti, ka spāniski runā gan Eiropā, gan Amerikas kontinentā, gan Āfrikā un Āzijā, un pat Okeānijā. Spāņu ir oficiālā valoda 21 valstī.

 • No idejas līdz gataviem vārtiem

  Vārti ir viens no nozīmīgiem drošības un estētikas elementiem ikvienā īpašumā – gan dzīvojamajās teritorijās, gan industriālos objektos. Tāpēc vārtu izvēlei un komplektācijai jāpievēršas atbildīgi, lai iegūtu tieši tik skaistus, funkcionālus un drošus vārtus, kādus vēlaties. 

 • Kā aizkavēt ādas novecošanos un cīnīties ar tās pazīmēm

  Laiks ir nepielūdzams – mēs visi novecojam, mūžam jauns nepaliks neviens. Lai gan noveco viss ķermenis, visvairāk novecošanās pazīmes pamanāmas tieši uz ādas, jo tā ir nepārtrauktā mijiedarbībā ar apkārtējo vidi, reaģē uz dzīvesveidu un veselības stāvokli. Tomēr novecošanās pazīmes uz ādas arī nav nolemtība, jo, pareizi koriģējot dzīvesveida faktorus un izmantojot efektīvas metodes, iespējams aizkavēt ādas novecošanos un arī mazināt jau esošās pazīmes. 

 • Gadījumi, kad KASKO apdrošināšanu var neizmaksāt

  Prātīgi autovadītāji papildu obligātajai OCTA apdrošināšanai bieži izvēlas arī KASKO apdrošināšanu, lai braucieni ar auto vienmēr sagādātu prieku un nekad raizes. Tomēr jāatceras, ka reizēm ir situācijas, kad KASKO apdrošināšanas polise var nedarboties. Lai nebūtu lieku pārsteigumu uz ceļa, apdrošināšanas portāls Manapolise.lv aicina iepazīties ar dažiem gadījumiem, kad KASKO atlīdzību var neizmaksāt.

 • Zobu higiēna – kas par to jāzina

  Vai arī jums zobārsts vizītes laikā ir vaicājis, kad pēdējo reizi bijāt pie zobu higiēnista? Daudzi uz šādu jautājumu atbild – nekad! Bieži vien vidējās un vecākās paaudzes cilvēki šo zobārstniecības pakalpojumu joprojām neuztver nopietni un neredz jēgu tam tērēt ne savu laiku, ne līdzekļus. 

 • Latvijā darinātas rotaslietas NelaGems.com

  Latvijas rotaslietu zīmols Nela Gems rada rotaslietas, kas ļaus mirdzēt spožāk katrai sievieti gan ikdienā, gan svētkos.

 • 10 idejas, kādu dāvanu izvēlēties zīdainītim

  Kādu dāvanu sagādāt, ja jādodas ciemos pie zīdainīša? Tas ir jautājums, kas ir aktuāls daudziem no mums, jo katrā ģimenē tuvāku vai tālāko radu un draugu lokā piedzimst bērniņi, kurus vēlamies apciemot un apsveikt ar ierašanos šajā pasaulē. Tukšām rokām taču neies ciemos, tāpēc tiek domāts par piemērotu dāvanu. Esam apkopojuši desmit dāvanu idejas jaundzimušajam.