Vietējās ziņas

 • Praulienā autovadītājs uzbraucis bērnam, kurš skrējis uz pieturu

  Rīga, 11.apr., LETA. Trešdien Madonas novada Praulienā autovadītājs uzbraucis bērnam, kurš skrējis uz sabiedriskā transporta pieturu, aģentūru LETA informēja Valsts policijas (VP) Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ilze Mote.

 • Madonas kooperatīva "Barkavas arodi" apgrozījums pērn samazinājās par 42%

  Rīga, 8.apr., LETA. Madonas novada lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrība (LPKS) "Barkavas arodi" pagājušajā gadā strādāja ar 4,648 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 42% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt kooperatīva peļņa saruka divas reizes - līdz 72 115 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".

 • Policija Vidzemē aizturējusi divus dzērājšoferus

  Rīga, 4.apr., LETA. Valsts policija (VP) Vidzemē vakar aizturējusi divus dzērājšoferus, aģentūru LETA informēja VP Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

 • Krimināllietā par traģisko negadījumu Varakļānu aprūpes centrā turpina pratināt lieciniekus

  Rīga, 4.apr., LETA. Vidzemes rajona tiesa Gulbenē šonedēļ turpinājusi pratināt lieciniekus krimināllietā par traģisko negadījumu Varakļānu aprūpes centrā, kur 2015.gadā lifta šahtā iekrita un gāja bojā zēns, aģentūru LETA informēja Vidzemes rajona tiesas priekšsēdētāja palīdze Sintija Ādamsone.

 • Zaļā partija tiesāsies ar VMD par Braku meža mikrolieguma neveidošanu

  Rīga, 27.marts, LETA. Latvijas Zaļā partija (LZP) vērsīsies tiesā pret Valsts meža dienestu (VMD) saistībā ar atteikumu vērtēt iespējas veidot Braku meža mikroliegumu, aģentūru LETA informēja partijā.

 • 6 lietas, kurām netērēt savus iekrājumus

  Vai Tev ir kādreiz gadījies pieņemt lēmumu, kas negatīvi ietekmē Tavu finansiālo situāciju? Ja tā, nesatraucies, jo teju ikvienam ir šāda pieredze. Dzīves laikā mēs ļoti bieži pieņemam ar naudu saistītus lēmumus, piemēram, sākot ar to, kādu profesiju apgūt, lai labāk nopelnītu, beidzot ar izdevīgāka mājokļa atrašanu, kas būtu atbilstošs Tavam budžetam. Un, protams, nedrīkst arī aizmirst iekrājumu veidošanu. Lai arī daudz tiek runāts par to, kādiem mērķiem iekrājumus izmantot, mēs šajā rakstā apkopojām to, kam nebūtu ieteicams tērēt ietaupījumus.

 • Divu auto sadursmē Varakļānu novadā cietuši seši cilvēki

  Rīga, 20.marts, LETA. Otrdien divu transportlīdzekļu sadursmē Varakļānu novadā cietuši seši cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes pārstāve Zane Vaskāne.

 • Vissezonas riepas – cik par, tik pret

  Šķiet, visus cilvēkus, kuriem vispār ir kaut minimālākā sajēga par riepām, var iedalīt divās grupās – vieni ar putām uz lūpām kliegs, ka vissezonas riepas nekur neder un citēs latviešu sakāmvārdu: "Kas der visam, tas neder nekam!", bet otri tikpat pārliecināti teiks, ka tā ir atpalikusi domāšana un patiesībā vissezonas riepas ir progresa pazīme, jo 21. gadsimts to vien dara kā cenšas visu  padarīt multifunkcionālu, tādējādi vienkāršojot dzīvi un taupot laiku. Pretī sakāmvārdam šī puse liek jautājumu: "Kāpēc man atsevišķi nepieciešams telefons, dators, kalkulators un piezīmju grāmatiņa, ja var to apvienot vienā gadžetā? Tāpat arī kāpēc man vajag divus riepu komplektus, ja tos var apvienot vienā?" 

 • Septiņās kratīšanās Ērgļos atrod vairāk nekā 111 000 nelegālo cigarešu

  Rīga, 13.marts, LETA. Marta sākumā, veicot septiņas kratīšanas Ērgļu novada Ērgļos, policija uzgājusi 111 548 cigaretes bez Latvijas akcīzes markām, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes pārstāve Zane Vaskāne.

 • Vīrietim piemēro nosacītu cietumsodu par marihuānas audzēšanu pie kapiem

  Rīga, 11.marts, LETA. Vidzemes rajona tiesa par marihuānas audzēšanu un tās glabāšanu kādam vīrietim piemērojusi nosacītu cietumsodu - daļu marihuānas viņš audzējis meža masīvā pie Mētrienas kapiem, liecina publiski pieejamais tiesas spriedums.