VIRŠI-A Madonas DUS piedāvā velosipēdu nomu

Publicitātes foto
Publicitātes foto

Pašmāju degvielas tirgotājs "VIRŠI-A" savā Madonas DUS atvēris velosipēdu nomas punktu. Kopumā tas ir piektais velosipēdu nomas punkts "VIRŠI-A" DUS tīklā. Sadarbībā ar Madonas novada pašvaldību, ceļotājiem tiek piedāvāti informācijas materiāli par reģiona apceļošanas iespējām.

Kā norāda "VIRŠI-A", ideja par velosipēdu nomu ir radusies no pašiem klientiem, kuri, ceļojot pa Latviju, aizvien vairāk ir interesējušies par tādu iespēju. Tāpēc "VIRŠI-A" ir gandarīts, ka aktīvās atpūtas veicināšana plešas arī citās pilsētās.

"VIRŠI-A" Madonas DUS nomai ir pieejami 4 MTB (kalnu) velosipēdi. Tāpat ir pieejami velosipēdi ar bērnu sēdeklīšiem, lai izbraucienā varētu doties visa ģimene. Bet pateicoties sadarbībai ar Madonas novada pašvaldību, "VIRŠI-A" DUS ir atrodami bezmaksas "Madonas novada tūrisma ceļveži". Tajā ir iekļauts arī velo maršruts pa Madonu, kas sākas tieši "VIRŠI-A" DUS Madona.

Dodoties uz kādu no "VIRŠI-A" DUS, kurā ir pieejama velosipēdu noma, ikvienam ir iespēja netraucēti atstāt automašīnu DUS autostāvvietā un tālāk doties izbraucienā ar velosipēdu pa kādu no velosipēdistiem draudzīgiem maršrutiem. Papildus Madonai, "VIRŠI-A" velosipēdu noma piedāvā arī Smiltenē, Kandavā, Cēsīs un Aizkrauklē.

Par VIRŠI-A

AS "VIRŠI-A" ir lielākais pašmāju degvielas tirgotājs ar pilna servisa un pašapkalpošanās degvielas uzpildes staciju tīklu visā Latvijā. Kopumā "VIRŠI-A" ir 49 degvielas uzpildes stacijas, un uzņēmums nodarbina vairāk nekā 340 darbiniekus. Kompānija darbojas kopš 1995.gada, un šo gadu laikā kļuvusi par vienu no pieredzes bagātākajiem uzņēmumiem nozarē. 

Viss par: Lietotāju ziņas