Valsts prezidents reģionālajā darba vizītē šonedēļ apmeklēs Cesvaines novadu

Rīga, 5.febr., LETA. Valsts prezidents Raimonds Vējonis reģionālajā darba vizītē 8.februārī apmeklēs Cesvaines novadu, aģentūru LETA informēja Valsts prezidenta kancelejā.

Reģionālās vizītes laikā Valsts prezidents plkst.10 tiksies ar Cesvaines novada domes priekšsēdētāju Vilni Špatu (Savam novadam) un novada domes deputātiem, pašvaldības un valsts iestāžu vadītājiem.

Vizītes turpinājumā Valsts prezidents plkst.11.10 apmeklēs Cesvaines pili, kur iepazīsies ar objekta rekonstrukcijas gaitu un muzeja ekspozīciju, bet plkst.12.05 Vējonis apskatīs VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centru Cesvaines radio un televīzijas staciju.

Plkst.12.30 Vējonis apmeklēs Cesvaines vidusskolu, kur plānota tikšanās ar skolas pedagogiem un skolēniem, bet plkst.15.05 Bērnu un jauniešu centrā neformālā sarunā uzklausīs Cesvaines un tās apkaimes aktīvākos jauniešus. Plkst.15.35 plānots apmeklēt SIA "Ducimus" Cesvaines Alus darītavu, bet 16.05 - A/S "Cesvaines piens".

Vizītes noslēgumā, plkst.17 Valsts prezidents viesosies fonda "Grašu bērnu ciemats" dzīvojamajā mājā, kur tiksies ar tur dzīvojošiem bērniem, bet plkst.17.35 tiksies ar Cesvaines novada uzņēmējiem, lai iepazītos ar Cesvaines novada uzņēmējdarbības aktualitātēm.