Reizniece-Ozola: Kāds politiskais spēks mēģinājis neoficiāli tikties ar jauno VID vadītāju Cīruli

Dana Reizniece-Ozola/ Foto: Evija Trifanova/ LETA
Dana Reizniece-Ozola/ Foto: Evija Trifanova/ LETA

Kāds politiskais spēks pagājušās nedēļas nogalē mēģinājis noorganizēt neoficiālu tikšanos ar jauno Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektori Ilzi Cīruli, intervijā LNT raidījumā "900 sekundes" sacīja finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola (ZZS).

Cīrule ministri esot informējusi, ka brīvdienās viņu uzrunājuši kāda politiskā spēka pārstāvji, taču VID jaunā vadītāja tam nav piekritusi. "Es ļoti augstu vērtēju, ka viņa atteikusies no šādas iespējas un ka ir informējusi," atzina Reizniece-Ozola, norādot, ka nezina kurš uzrunājis Cīruli un kādu politisko spēku pārstāvējis.

"Es nezinu precīzi, kas tie ir par cilvēkiem, bet es domāju, ka mēs atradīsim laiku, lai ar viņu pārrunātu," teica ministre.

Viņa norādīja, ka mēģinās noskaidrot, kurš politiskais spēks tas bijis. "Svarīgi, ka viņa ir spējusi pateikt nē. Tā ir viena laba lieta, kas nu jau esošo vadītāju labi raksturo, jo spiediens noteikti būs liels, interešu grupu ir daudz un tā ir tāda vislielākā VID vadītāja vērtība, ja viņa spēs palikt neitrāla un darīt savu darbu valsts, nevis kādu interešu grupu labā," teica Reizniece-Ozola.

Kā ziņots, valdība Cīruli VID ģenerāldirektora amatā apstiprināja otrdien. VID ģenerāldirektores amatā viņa stāsies 14.novembrī.

Viss par: Latvijas ziņas