Mājokļa kredīts jaunas dzīvesvietas iegādei – kas par to jāzina?

Tuvojoties ziemai, esi nolēmis veikt būtiskas izmaiņas savā dzīvē – mainīt dzīvesvietu? Un šis plāns Tavu prātu nomoka jau ilgāku laiku, bet nekad neesi spēris to pēdējo soli uz šī sapņa īstenošanu? Mājokļa kredīts var Tev palīdzēt realizēt iecerēto! Vai Tu zini, kas ir mājokļa kredīts, kādos brīžos izvēlēties šādu pakalpojumu, bet kad labāk atturēties, un kā salīdzināšanas portāls Comparo.me var palīdzēt ātri un vienkārši atrast īsto aizdevēju, kas piedāvā izdevīgākos mājokļa kredīta atmaksas nosacījumus? Lasi un uzzini raksta turpinājumā, iegūstot pārliecību un ļaujot pieņemt pareizo izvēli!

Mājokļa kredīts reizēm tiek pieskaitīts pie hipotekāro kredītu grupas un tiek dēvēts par kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu. Iepazīsties ar šo kredīta veidu!

Mājokļa kredīts – viens no ilgtermiņa aizdevumu veidiem
Mājokļa kredīts pieder ilgtermiņa aizdevumu kredītiem. Tas nozīmē, ka aizņēmuma summa un atmaksas periods ir salīdzinoši lielāks, pat vairākas reizes, ņemot vērā, piemēram, ātro kredītu atmaksu. Ar ko jārēķinās, izvēloties šādu aizdevumu?
Nav pieejams kuram katram. Tā kā, saņemot šāda veida aizdevumu, noteikti nepieciešams aizdevējam iesniegt izrakstu par ikmēneša ienākumiem un darba vietu, ir būtiski apzināties, ka ne vienmēr katram tiks piešķirts mājokļa kredīts, kura summa būs liela, piemēram, 10 vai 20 tūkstoši.
Ilgs saņemšanas process. Tā kā šāda veida aizņēmumu noteikums ir arī ķīlas un galvotāja iesniegšana, lai tiktu apstiprināts pieteikums, ir jāsagatavo šie dokumenti, kā arī jāgaida kreditētāja slēdziens, vai norādītie dati ir atbilstoši vēlamajai aizņēmuma summai. 
Augstākas procentu likmes. Salīdzinot ar ātrajiem kredītiem, kurus, pirmoreiz ņemot pie konkrētā aizdevēja, visticamāk, saņemsi ar 100% atlaidi komisijas maksai, šāda kredīta gadījumā nav tik vienkārši. Katrs kredītdevējs pats noteiks procentu likmi, un tās apjoms ir svarīgs noteikums, izvēloties piemērotāko aizdevēju. 

Mājokļa kredītus iespējams saņemt pie dažādiem aizdevējiem. Tos izsniedz, piemēram, Latcredits un Latvijas Kredītu centrs, turpretī pārsteidzoši, taču tādi visiem zināmi aizdevēji kā Mogo, Altero un Bino no šāda kredīta izsniegšanas atsakās. Kādos gadījumos personām izsniedz šādus kredītus? Par to lasi raksta turpinājumā!

Kāpēc tiek izsniegts mājokļa kredīts?
Nepieciešamības un vēlmes ir dažādas. Mājokļa kredīts ir specifisks aizņēmums, kas nosaka, ka šādā veidā naudu izsniedz tad, ja vēlies:
• iegādāties citu mājokļi. Nereti cilvēki vēlas pārvākties, un, pārdodot iepriekšējo dzīvesvietu vai pārtraucot īres līgumu, ar esošajiem iekrājumiem ir par maz, lai veiktu citu telpu iegādi;
• pats uzbūvēt savu mājokli. Protams, šis ir stāsts par privātmājas būvēšanu un zemes gabala iegādi. Tie ir būtiski ieguldījumi, kas mērāmi daudzu desmitu apmērā;
• veikt būtiskus remontdarbus esošajā mājoklī. Piemēram, vēlies veikt apjomīgu piebūvi vai būtiski uzlabot esošo konstrukciju – nosiltināt māju, nomainīt jumtu, logus, druvis u.c. Tas prasa daudz līdzekļus, un ne vienmēr ar saviem iekrājumiem pietiek. 

Bet kā zināt, kura aizdevēja noteikumi ir izdevīgākie? Atbilde ir pavisam vienkārša – salīdzināšanas portāli. 

Comparo.me – ienāc, salīdzini, izvēlies!
Lai saprastu, kādi aizdevēji piedāvā saņemt šādus kredītus, palīdzēs salīdzināšanas rīks, kurā apkopota informācija par TOP dažādiem kredītdevējiem. Lai iegūtu informāciju, nepieciešams:
• apmeklēt Comparo.me mājaslapu;
• atrast nepiciešamā kredīta veida sadaļu;
• iepazīties ar piedāvājumu, izmantojot dažādus atlases kritērijus;
• doties pie aizdevēja un iesniegt pieteikumu. 

Izvēlies atbildīgi! Mājokļa kredīts ir nopietns solis, un tā atmaksa ne vienmēr būs ātrs process. Lai izvēlētos piemērotāko kredīta aizdevēju, ienāc Comparo.me un iepazīsties ar piedāvājumu jau tūlīt!