Kvalitatīvas durvis ar garantiju – Ekodurvis.lv

Publicitātes foto
Publicitātes foto

Kāpēc izvēlēties "Ekodurvis"? Tā ir pieredze, augsta kvalitāte un garantija visu veidu durvīm – gan dzīvoklim, gan privātmājai! 

Pēdējos gados Latvijas tirgū ir piepildījušas Ķīnā ražotas durvis. Zemās cenas, vienkāršās montāžas, laba ārējā izskata dēļ tādas durvis tiek diezgan veiksmīgi pārdotas visā Latvijā. Bet kas gan aiz tā slēpjas?

Daudziem, kuri ir saistīti ar ekonomikas teoriju, ir skaidrs – kādas preces pieprasījums konkurences apstākļos noved pie konkrētās preces vērtības samazināšanās. Tas attiecas arī uz tērauda durvīm, kuras mūsu uzņēmēji iepērk Ķīnā. Uzņēmējus nevar vainot, jo, esot pieprasījumam, rodas arī piedāvājums, viss ir pilnīgi godīgi – īpaši tad, ja tērauda durvju iepirkuma cena Ķīnā ir 50 $.

Turpināsim tālāk... Ražotājs nevar aizvien samazināt preces cenu, jo tam ir jāsedz tērauda durvju ražošanas izmaksas. Pareizs mārketinga solis – savas durvis padarīt pircējam daudz pievilcīgākas, bet tajā pašā laikā uz kaut ko ieekonomēt. Tāpēc tiek liktas lietā dažādas tehniskas viltības, kas var patīkami izbrīnīt pircēju.

Ķīnieši šajā jomā ir īsti profesionāļi. Izgaismots durvju rokturis – lūdzu! Iebūvēts zvaniņš – lūdzu! Tikai – vai durvju roktura izgaismojums kaut kā ietekmē tērauda durvju drošumu pret zagļiem, ja tās ir izgatavotas no 0,5 mm plāna metāla? Noteikti nē! Tādējādi mēs iegūstam ārkārtīgi skaistu, ar dažādiem apšaubāmiem uzlabojumiem papildinātu, lielu un plakanu konservu kārbu pie ieejas dzīvoklī.

Tam, kādas slēdzenes tiek uzstādītas ķīniešu tērauda durvīs, nav nekādas nozīmes. Var uzstādīt kaut seifatslēgu – ja ir tik plāna metāla durvis, to var uzlauzt 5 minūšu laikā. Statistika uzrāda, ka vairums dzīvokļu zādzību tiek veiktas no dzīvokļiem ar tieši tādām durvīm. Negribas sarūgtināt ķīniešu tērauda durvju īpašniekus, bet pamēģiniet veikt nelielu eksperimentu. Paņemiet nelielu nagliņu un pamēģiniet piespiest to pret durvīm kādā nemanāmā vietā. Nevajag stipri spiest, jo varat caurdurt durvis. Pārliecinājāties? Un, ja tā nav nagla, bet kaut kas daudz lielāks, piemēram, skrūvgriezis, konservu nazis vai kas tamlīdzīgs?

Visām saražotajām precēm ir jābūt savai vietai. Ir cilvēki, kuriem ķīniešu tērauda durvis patīk estētiskā viedokļa dēļ, kādam vienkārši pietiek ar tādām durvīm – ja jau dzīvoklī nekā nav, kāpēc maksāt vairāk? Mēs nevienu nemēģināsim atrunāt un pārliecināt,bet, nedaudz piemaksājot, Jūs iegūsit augstas kvalitātes metāla durvis, kuras būs gan vizuāli pievilcīgas gan drošas pret uzlaušanu! Turklāt tās nebūs jāmaina pēc pāris mēnešiem, kas var atgadīties ar lētām un apšaubāmas kvalitātes durvīm, kas pieejamas Latvijas tirgū.

Iesakām izvēlēties mūsu augstas kvalitātes metāla/koka durvis, kas ir ražotas Ukrainā, rūpnīcā ar 20 gadu pieredzi durvju ražošanā.

Strādājam visā Latvijas teritorijā!

Tālrunis 66951282
E-pasts: info@ekodurvis.com
www.ekodurvis.lv