B kategorijas tiesības – Jūsu iespēja beidzot sēsties pie auto stūres

Publicitātes foto
Publicitātes foto

Vai beidzot ir pienācis laiks sēsties pie auto stūres? Jums ir nepieciešama ne tikai automašīna, bet arī B kategorijas tiesības, kas atvērs durvis uz sapni par neatkarību.

Izmantojiet visas priekšrocības, ko dod autovadītāja tiesības
Kad iegūta B kategorija, vairs nav jārēķinās ar sabiedrisko transportu sarakstiem vai draugu plāniem – var lekt mašīnā kaut nakts vidū un doties, kur vien sirds vēlas. Arī tad, ja nav sava auto, ar B kategorijas tiesībām Jūs varat izmantot draugu automašīnu vai to izīrēt. Jāņem vērā, ka vairākās darba vietās autovadītāja tiesības ir ne tikai priekšrocība, bet pat prasība – nereti pienākumi iekļauj biežu pārvietošanos arī tajos amatos, kas nav tieši saistīti ar preču pārvadīšanu vai automašīnas vadīšanu. Autovadītāja tiesības paver daudz iespēju gan darba tirgū, gan brīvā laika nodarbēs, turklāt tās ir iespējams iegūt vien piecās līdz septiņās nedēļās, atkarībā no autoskolas piedāvājuma.

Izvēlieties sev ērtāko vietu, izdevīgāko apmaksu un pat mīļāko automašīnu
Autoskola "AUTO PRIEKS" piedāvā kvalitatīvas teorijas un braukšanas apmācības – autoskola rūpējas, lai katrs klients spētu iegūt autovadītāja tiesības bez liekām problēmām, tādēļ piedāvā vairākas priekšrocības:
- autoskolai "AUTO PRIEKS" ir vairākas filiāles daudzās Latvijas pilsētās, piemēram, Rīgā, Jelgavā un Liepājā, kur tās atrodas ērti pieejamās vietās pilsētu centros;
- autoskolai ir moderns autoparks, kurā katrs varēs atrast sev piemērotāko automašīnas modeli braukšanas apmācībām;
- apmaksu par mācībām ir iespējams veikt arī ar līzinga palīdzību, kā arī iegādāties dāvanu kartes, ko uzdāvināt, piemēram, vidusskolas absolventam.

Autoskola, kas sagatavos Jūs visām situācijām uz ceļa
Mācībām autoskolā "AUTO PRIEKS" iespējams pieteikties arī internetā, mājaslapā www.autoprieks.lv, kur atrodama noderīga informācija gan par autoskolu, gan autovadīšanu:
- mājaslapā varat atrast aprakstu un atsauksmes par katru no instruktoriem un pasniedzējiem;
- pa sadaļām ir sakārtota visa teorija, ko nepieciešams zināt katram autovadītājam, liekot gan autoskolas, gan CSDD teorijas eksāmenu;
- video sadaļā ir sagatavoti vizuāli materiāli par dažādām situācijām un to risinājumiem uz ceļa, kas palīdz autovadītājiem labāk saprast reālo sajūtu atrodoties pie stūres.

Autoskola "AUTO PRIEKS" rūpējas, lai katrs klients pēc apmācībām būtu sagatavots gan valsts eksāmeniem, gan nestandarta situācijām uz ceļa. Apskatiet piedāvājumu mājaslapā www.autoprieks.lv un piesakieties apmācībām jau šodien!